4 472 aktuálních nabídek
od 312 realitních kanceláří a soukromníků

Novostavby a developerské projekty

Počet nalezených novostaveb: 16
Apartmány Žákova hora

Nově zde vznikne areál s 28 bytovými jednotkami, parkovacím stáním a udržovaným parkem.

Lokalita: Herálec

od 3 495 000 Kč
Prodej, městský víceúčelový dům, restaurace, apartmány, Králíky, ul. Dlouhá

Nabízíme k prodeji investiční městský víceúčelový dům v centru města Králíky, ulice Dlouhá s pozemkem o výměře 363 m2. Nemovitost díky poloze je vhodná pro investora / developera, který by ocenil již připravené stavební povolení na rekonstrukci a přístavbu rodinného domu k vytvoření celkem sedmi nových bytových jednotek / apartmánů včetně parkovacích stání ve dvoře pro každou jednotku s myšlenkou zachování provozování restaurace v přízemí „Restaurant, Pizzerie Zlatý Bažant“ a tím zajistit stravování i pro hosty nově vzniklých apartmánů.

Lokalita: Králíky, Dlouhá

Cena na dotaz
Domy Nové Obědovice

Postavíme rodinné domy, na které budeme hrdí, a vy v nich budete rádi bydlet. Celkem 3 dvojdomy budou postaveny dle aktuálních nejpřísnějších měřítek a budou splňovat standard pasivního bydlení.

Lokalita: Obědovice

od 9 340 000 Kč
Rezidence JAVORNICKÁ

Nové byty v Rychnově nad Kněžnou


Garantovaná hypotéka od 1,99 % p.a.


Lokalita: Rychnov nad Kněžnou, Javornická, 1901 č.p.

od 4 285 000 Kč
Apartmány Albeřice

Apartmány Albeřice jsou situovány v horní části maršovského údolí, v Dolních Albeřicích, v nadmořské výšce 750 metrů, pouhých 15 minut jízdy autem od Pece pod Sněžkou i na druhou stranu od Jánských lázní. Výstavba bude zahájena podle klimatických podmínek ve 4Q 2022 a dokončena bude ve 3Q 2024. Apartmány mohou být skvělou obohacující investicí do vašeho životního stylu i nemovitostního portfolia.

Lokalita: Horní Maršov

Cena na dotaz
Bytový dům HRADEČAN

Prodej nových jednotek v Trutnově, Horním Starém Městě, ul. Horská.

Lokalita: Trutnov, Horská

od 2 300 000 Kč
Nové Dašice

Projekt Nové Dašice nabízí bydlení v klidném prostředí, s dobrou dopravní dostupností Pardubic, Hradce Králové či Vysokého mýta.

Lokalita: Dašice, U Kasáren

od 2 813 000 Kč
Horský projekt Emerich

Hotel Emerich je developerský projekt investičních pokojů situovaný přímo na sjezdovce Javor v Peci pod Sněžkou. Zaujme ihned svým unikátním moderním horským designem v alpském stylu.

Lokalita: Pec pod Sněžkou

od 5 172 000 Kč
Rezidence Svobodné Dvory

Nabízíme Vám 7 luxusních samostatných rodinných domů 5+kk o podlahové ploše 194,5 m?  s garáží, dalšími dvěmi parkovacími místy a velkou zahradou ve Svobodných Dvorech v Hradci Králové.

Lokalita: Hradec Králové, Spojovací

od 18 340 000 Kč
MLÝN HERLÍKOVICE - horské apartmány

Jedinečné spojení luxusního ubytování a atraktivní lokality pro sport i toulky horskou přírodou.


To a mnohem víc nabízí velkorysý projekt čtyřpodlažní novostavby, která poskytuje celkem 30 apartmánů v dispozici 1+kk až 5+kk.

Lokalita: Vrchlabí, Horská

od 4 054 000 Kč
Nové Ohrazenice

Developerský bytový projekt Nové Ohrazenice, Pardubice

Lokalita: Pardubice, U Sportovní školy, 369 č.p.

od 6 331 710 Kč
Nové bydlení Letohrad

Nabízíme celkem 7 rodinných řadových domů a 47 bytů rozmístěných v nízkých bytových domech v Letohradu. V obou případech se jedná o nízkoenergetické dřevostavby. Díky tomu můžeme nabídnout nižší náklady na vytápění, což v dnešní době každý uvítá. Dispozice domů jsou 4+kk či 5+kk s rozlohou od 133 do 155 m2. Byty mají dispozice od 1+kk do 4+kk a rozlohu mezi 34 a 82 m2.


Projekt je rozdělen do dvou etap a první z nich zahrnující rodinné domy bude dokončena v létě 2023. Bytové domy budou realizovány během let 2023 a 2024.

Lokalita: Letohrad, U Biatlonu

od 9 960 000 Kč
METEOR 2

V Hradci Králové v části Svobodné Dvory v ulici K Meteoru byla zahájena výstavba dalších bytových domů označená jako METEOR 2.

Lokalita: Hradec Králové, K Meteoru

od 4 850 000 Kč
Apartmány RIVERSIDE VRCHLABÍ

Připravili jsme pro Vás i Vaši rodinu možnost atraktivního bydlení uprostřed přírody s nádechem čistého horského vzduchu i šumění řeky Labe.

Lokalita: Vrchlabí

od 3 960 000 Kč
Ski & Mt. bike apartments

Polyfunkční dům Ski & Mt. bike apartments je situován na rozhraní průmyslové a obytné části obce, nesoucí označení Hořejší Vrchlabí.

Lokalita: Vrchlabí, Horská

od 3 232 987 Kč
Domy Černilov

Představujeme Vám projekt dvojdomů, který je pojatý s velmi osobním přístupem a založený na více než 20ti leté zkušenosti s bydlením.

Lokalita: Černilov

Cena na dotaz
TOPlist TOPlist