4 472 aktuálních nabídek
od 312 realitních kanceláří a soukromníků

Domy Nové Obědovice

Obědovice

od 9 340 000 Kč

Základní údaje

Energetická náročnost A - Mimořádně úsporná Nabízené nemovitosti 1
Stránky projektu https://noveobedovice.cz/ Datum vložení 29. srpna 2023

Popis developerského projektu

Postavíme rodinné domy, na které budeme hrdí, a vy v nich budete rádi bydlet. Celkem 3 dvojdomy budou postaveny dle aktuálních nejpřísnějších měřítek a budou splňovat standard pasivního bydlení.

Protože společenské směřování posledních let a nestabilní situace na energetickém trhu jednoznačně ukazují, že dům v pasivním standardu je správná cesta.

O ohřev vody se Vám postarají solární panely a o vytápění domu vodní podlahové topení v kombinaci elektrokotel + solární elektrárna. Domy budou vybaveny rekuperační jednotkou, díky níž bude v domě vždy čerstvý vzduch a Vám zajistí minimální energetické ztráty.

Dvojdomy byly navrženy dle našich praktických zkušeností. Najdete v nich své útočiště v prostorných a prosvětlených pokojích. Obývací pokoj propojený s kuchyní poskytne místo, kde se budete cítit dobře s rodinou i přáteli. V přízemí je umístěna i obytná místnost, kterou můžete využít jako pracovnu, posilovnu nebo pokoj pro případ, kdy už nebude jednoduché chodit do schodů. Samozřejmostí jsou sociální zařízení v obou podlažích. V projektu je myšleno na dostatečně velkou technickou místnost pro umístění různých technologických řešení, ale i na šikovně umístěné úložné prostory nebo dostatečně velké zádveří.Nabízené nemovitosti developerského projektu (1)

Zobrazit vše

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

R. F. Factory s.r.o.
Kontaktovat prodejce
TOPlist TOPlist

Kontaktovat developera

Nevyplňujte
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů