4 449 aktuálních nabídek
od 315 realitních kanceláří a soukromníků

Apartmány RIVERSIDE VRCHLABÍ

Vrchlabí

od 3 960 000 Kč

Základní údaje

Počet bytů 56 Počet domů 2
Dispozice bytů 1+kk až 5+kk Velikosti nemovitostí od 28 m² do 114 m²
Datum nastěhování 11. května 2021 Energetická náročnost C - Úsporná
Stránky projektu https://www.riversidevrchlabi.cz/ Datum vložení 14. prosince 2021

Popis developerského projektu

Připravili jsme pro Vás i Vaši rodinu možnost atraktivního bydlení uprostřed přírody s nádechem čistého horského vzduchu i šumění řeky Labe. Projekt Vám nabídne 2 budovy s byty o velikosti 1+kk až 5+kk, a třemi komerčními prostory. Na své si přijdou také turisté, kteří si zde budou moci užít krásy města Vrchlabí, pouze po dobu svého krátkého pobytu. Pro lepší a přehlednější orientaci na našich webových stránkách jsme si pro Vás připravili interaktivní výběr bytových i komerčních prostor.

LOKALITA:
Vrchlabí je ideálním výchozím místem turistických výšlapů i toulek. Město samo Vám může nabídnout širokou nabídku služeb, obchodů, ale i restaurací. Nad městem se vypíná dominantní hora Žalý (1019 m n. m.) a v blízkém okolí jsou také upravené běžecké i lyžařské trasy. Bohaté jsou zde také kulturní i sportovní možnosti. Město Vrchlabí je velmi dobře dostupné všemi druhy dopravy.

Projekt je umístěn do malebné lokality na břehu horního toku Labe, po níž je samotné město Vrchlabí (= vrch Labe) pojmenováno. Jedinečnost projektu představuje soubor (uzavřený areál) v podobě dvou samostatných objektů (budov), umístěných na obou březích Labe, které jsou vzájemně propojené soukromou pěší lávkou pro potřeby rezidentů.

V případě zájmu prosím kontaktujte makléře:
Pavel Velebil, tel.: 602 269 011
Pavel Bošek, tel.: 602 104 100

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

TIDE REALITY,spol. s r.o.
Kontaktovat prodejce
TOPlist TOPlist

Kontaktovat developera

Nevyplňujte
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů