Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Upravit profil Vložit inzerát Dotazy
Region

Dispozice a stáří

Dispozice
Stáří inzerátu
Okresy
Hradec Král.
Pardubice
Okresy

Cena a plocha

Umístění objektu
Přípojky
Dostupnost
Prezentace
Rozšířené hledání

Nově v nabídce: pozemky k pronájmu v okrese Semily

Právě teď můžete vybírat z 5 pozemků k pronájmu

Doporučeno před 4 dny

Pronájem komerčního pozemku 4 500 m² Benešov u Semil

Nabízíme k pronájmu venkovní skladovací, parkovací a manipulační plochy v průmyslovém areálu v Benešově u Semil. Celková výměra je 4.500 m2. Cena je 20 Kč/m2/měsíc + DPH. Je možné si pronajmout i část nabízeného prostoru. K ploše je možné si pronajmout i přilehlé vnitřní prostory.

Pronájem louky 63 000 m² Roprachtice,

Pozemky v katastrálním území Roprachtice a Dolní Sytová mají celkem výměru cca 6,3 ha. Jsou určeny pro zemědělské účely, doposud byly obhospodařovány. Převážně se jedná o druh pozemku trvalý travní porost.

Pronájem komerčního pozemku 623 m² Klokočí,

Pronájem pozemku o CP 623 m2 v turistické zóně obce Klokočí, nedaleko Turnova. Inženýrské sítě : elektřina, plyn, kanalizace, vodovod. Příjezdová cesta je obecní. Pozemek leží v překrásné krajině Českého ráje. Pozemek je vhodný k podnikání - stánek s občerstvením, parkoviště, půjčovna koloběžek,... (pouze komerční užívání). Oblast s turistickým ruchem ( vstupní místo do Klokočských skal

Pronájem ostatního pozemku 3 200 m² Mírová pod Kozákovem,

Nabízíme k pronájmu zpevněný oplocený pozemek s dvěma bránami. Pozemek je přístupný z asfaltové cesty. Je možné se napojit na VVŘ a el. energii. Zpevněná část pozemku je o velikosti cca 3200 m2.

Pronájem ostatního pozemku 400 m² Mírová pod Kozákovem,

Nabízíme k pronájmu zpevněný pozemek s malou plechovou halou o velikosti 68 m2 a betonovou garáží. Na pozemek je přiveden VVŘ a el. energie, ale nejsou osazena měřící zařízení. Zpevněný pozemek má výměru cca 400 m2 a je dobře přístupný z asfaltové cesty. Nájem za halu je 4000,- a garáž 2000,- Kč. Lze pronajmout i jednotlivě.