Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Upravit profil Vložit inzerát Dotazy
Region

Dispozice a stáří

Dispozice
Stáří inzerátu
Okresy
Hradec Král.
Pardubice
Okresy

Cena

Nově v nabídce: ostatní nemovitosti na prodej v okrese Trutnov

Právě teď můžete vybírat z 5 ostatních realit na prodej

Prodej garáže 22 m² Trutnov, Vrbová

Druhá garáž z mé nabídky v Krakonošově revíru na prodej. Nachází se též v garážovém bloku za potokem, v katastrálním území Poříčí u Trutnova a je tu pro vás ihned k dispozici. Stačí mi zavolat a je vaše.

Prodej garáže 22 m² Trutnov, Vrbová

Donesla mi sojka Bonzačka, že je v Trutnově jedna pěkná garáž s elektřinou na prodej. Tak tady ji máte. Nachází se v garážovém bloku za potokem, v katastrálním území Poříčí u Trutnova a je tu pro vás ihned k dispozici. Stačí mi zavolat a je vaše.

Prodej garáže 22 m² Špindlerův Mlýn

Nabízíme Vám příležitost koupě garáže ve Špindlerově Mlýně, část obce Bedřichov. Jedná se o řadovou garáž o rozloze 22 m2 s plechovými vraty, která se nachází v dvoupodlažním objektu obdélníkového půdorysu – prodává se vrchní stání - tedy to kvalitnější. V garáži je zavedena elektřina. V případě zájmu o prohlídku se na mne neváhejte obrátit.

Prodej garáže 24 m² Hostinné, K. Čapka

----------------Nová cena------------ Nabízíme k prodeji zděnou garáž o velikosti 24 m2 v klidné části obce v ulici Karla Čapka v Hostinném. Garáž stojí na vlastním pozemku o celkové velikosti 69 m, nově byla zavedena elektřina, vyměněna vrata. V loňském roce byla natřena střecha a garáž byla vymalována. V případě zájmu o prohlídku, nebo o více informací nás neváhejte kontaktovat. B

Prodej garáže 23 m² Vrchlabí, Za řekou

Nabízíme k prodeji garáž ve Vrchlabí - Hořejší Vrchlabí, naproti lanové stanici Skiareál Bubákov. Opravena střecha, zavedena elektrika. Volné hned. Doporučujeme. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N101740.