4 154 aktuálních nabídek
od 295 realitních kanceláří a soukromníků
BIDLI reality, a.s. nabízí

Prodej bytu 3+1 74 m²

nábřeží Závodu míru, Zelené Předměstí, Pardubice, Česko

Základní údaje

Datum vložení 20. září 2023 ID nemovitosti 218324
Užitná plocha 74 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Konstrukce Panelová Patro 3.
Vlastnictví soukromé Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme za 4.000.0000,- Kč slunný byt 3+1 (74 m2) v 3. nadzemním podlaží kompletně revitalizovaného panelového domu v žádané lokalitě nábřeží Závodu míru v centru krajského města Pardubic a k tomu za 600.000,- Kč zděnou garáž na vlastním pozemku ve vzdálenosti 500 m od domu (lokalita U Pivovaru).

Byt je v původním stavu (bytové jádro) a je kompletně vyklizený a je orientován na jih a jihovýchod. Celá jižní strana bytu je chráněna před sluncem skupinou čtyř vzrostlých stromů.
Společné části domu prošly v nedávné době celkovou revitalizací. V parteru domu se nachází dva nebytové prostory. Součástí prodeje bytu je i prodej spol. podílu na obou nebytových prostorech, který generuje pravidelný roční příjem. Před domem se nachází z jedné strany parkoviště pro rezidenty (nutno zakoupit parkovací kartu rezidenta 1.200,- Kč) a z druhé oplocené dětské hřiště. K severní straně domu přiléhá přírodní koridor nábřeží řeky Labe po kterém se vine jednak asfaltová, tak i přírodní stezka, které umožňují klidné procházky pod korunami vzrostlých starých dubů. V docházkové vzdálenosti se nachází veškerá občanská infrastruktura včetně 200 m vzdálené Základní školy s rozšířenou výukou jazyků a Mateřské školy. Obě tato školská zařízení jsou v majetku města.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

nábřeží Závodu míru, Zelené Předměstí, Pardubice, Česko
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Ondřej Perný
Ondřej Perný
Kontaktovat prodejce
BIDLI reality, a.s.
Reklama

Budete potřebovat?

Sádrokartonáři
Sádrokartonáři

Rostislav Fiala

Adresa: Fibichova 838, Přelouč, 53501
Email: 68rostaf@gmail.com
Web: https://www.sadrokartonyfiala.eu
TOPlist TOPlist