4 542 aktuálních nabídek
od 293 realitních kanceláří a soukromníků
Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR nabízí

Prodej zemědělské usedlosti 512 m²

Jeníkovice (okres Pardubice)

Cena na dotaz
info o ceně u makléřky, včetně právního servisu a provize, pomoc s hypotečním úvěrem, k jednání

Základní údaje

Datum vložení 13. května 2023 ID nemovitosti 643978
Plocha celková 4 334 m² Plocha pozemku 4 334 m²
Užitná plocha 512 m² Plocha zastavěná 520 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Zdroje vody Veřejný vodovod
Způsoby vytápění Lokální - plynové Konstrukce Jiná
Vlastnictví soukromé Stav objektu K rekonstrukci

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bývalé zemědělské usedlosti, možnost rozdělení pozemku pro 2 RD. Dnes starší RD užívaný jako rekreační chalupa s velkou stodolou, špejcharem a s rozlehlou rovinatou oplocenou zahradou, vše na pozemku téměř 4.334 m2 v malebné obci Jeníkovice, vzdálené od města Pardubice pouhých 10 km. Tato zajímavá usedlost skýtá možnosti velmi krásného bydlení s rozlehlým pozemkem nebo možnost propojení bydlení s podnikáním a nebo i možnost výstavby dalšího rodinného domu. Do objektu je zaveden plyn a elektřina a je napojen na obecní vodovod. Velkou výhodou je i kopaná studna. Ve fázi projektu a příprav je i budování obecní kanalizace.
Rodinný domek z roku 1890 z masivního kamenného zdiva určený k rekonstrukci má zast. plochu 166 m2, je přízemní s možností využití obytného podkroví, dále velmi zachovalá stavba stodoly z roku 1909, zděná, ve velmi dobrém stavu s dílnou/garáží, zast. plocha 286 m2 a budova tzv. špejcharu zast. plocha 60 m2, částečně podsklepená. Všechny 3 stavby mají ve velmi dobrém stavu střechy včetně krovů. Na stavební pozemky dále navazuje krásná rovinatá rozlehlá zahrada s ovocnými stromy.
Nabízené nemovitosti je možné zachovat ve smyslu zemědělské usedlosti nebo dle územního plánu obce je možné oddělit 2 RD s krásnými velkými zahradami.
Upravená, velmi dobře fungující obec Jeníkovice, obklopena krásnou přírodou, má velmi dobrou strategickou polohu. Pro dojezd do Pardubic, Chrudimi a Přelouče je to vždy 10 km. Velkou výhodou je vlaková zastávka i stanice BUS, od domu pěšky 5 minut. ZŠ a MŠ jsou v sousední obci Choltice nebo v Heřmanově Městci vzdáleném pouhé 3 km. Dopravu dětí do školy zajišťuje školní BUS. Pardubice a jejich okolí jsou známé jako velmi příjemná a jedna z nejlépe vyhodnocených lokalit pro bydlení. V případě zájmu volejte makléřku, která Vám sdělí veškeré podrobné informace a celou touto velmi zajímavou a krásnou usedlostí vás provede. Ev. číslo: 643364. Bližší informace Vám sdělí Iveta Palacká, 721 545 545, palacka@dumrealit.cz

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Jeníkovice (okres Pardubice)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Iveta Palacká
Iveta Palacká
Kontaktovat prodejce
Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR
Reklama

Budete potřebovat?

Sádrokartonáři
Sádrokartonáři

Rostislav Fiala

Adresa: Fibichova 838, Přelouč, 53501
Email: 68rostaf@gmail.com
Web: https://www.sadrokartonyfiala.eu
TOPlist TOPlist