3 177 aktuálních nabídek
od 228 realitních kanceláří a soukromníků
TÝMOVĚ s.r.o. nabízí

Prodej zemědělské usedlosti 600 m²

Stradouň (okres Ústí nad Orlicí)

3 895 000 Kč
Návštěvník
74
Již prohlíželo tuto nemovitost

Základní údaje

Datum vložení
4. dubna 2021
ID nemovitosti
JP0004
Plocha pozemku
1 598 m²
Plocha obytná
390 m²
Plocha užitná
600 m²
Plocha zastavěná
620 m²
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná
Dopravní spojení
Silnice
Elektřina
230 V, 400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroje vody
Studna vrtaná
Způsoby vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Konstrukce
Jiná
Balkóny
Balkon
Zdroje vody
Studna vrtaná
Inženýrské sítě
Plyn
Parkování
Vlastní parkovácí stání
Vlastnictví
soukromé
Stav objektu
Dobrý

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám exluzivně klasickou rozsáhlou zemědělskou usedlost tzv. "uzavřený dvorec" v obci Stradouň ve vzdálenosti 25 km od Chrudimi, 10 km od Vysokého Mýta a 12 km od Hrochova Týnce. Jedná se o komplex skládající se z obytné části, původních hospodářských stavení, stodol a výminku a s ohledem na svou velikost má obrovský potenciál ve využití. Sloužit Vám může jako vlastní i vícegenerační bydlení v kombinaci s vlastním podnikáním, dále pro komerční účely ubytovacího a školícího centra, rekreační ubytování, komunitní využití pro semináře a workshopy. Objekt vyžaduje rozsáhlou rekonstrukci, velkou výhodou je nová střecha nad obytnou částí, která je již realizována. Obytná část čítá 2 podlaží a nad nimi půdní prostory využitelné pro vybudování podkroví. V přízemí je z uzavřeného dvora vstup do haly, dále do 3 obytných místností, komory se vstupem do sklepa a koupelny s WC. V rámci započatých úprav byla realizována koupelna v přízemí, další stavební práce a rekonstrukce již čekají na nové majitele. Ve 2. podlaží je vstupní prostor, dva prostory pro vybudování obytných místností (cca 35m2 a 25 m2), pavlač a schodiště na půdu. Byla zde započata i stavba koupelny a toalety, ale vše je nedokončené, je tu umístěn i plynový kotel, v současné době nefunkční, demontovány byly radiátory původně osazené v přízemí. Půda je čistá, vyklizená a je položena nová střešní krytina. Sklep je po celé délce domu převážně v šíři cca 1,20 m, pouze v části pod velkou obytnou místností se rozšiřuje na cca 2x2 metry, podlaha pouze udusaná zem. Obytná plocha v hlavní budově je cca 145 m2 v každém z podlaží.
Na dům těsně přiléhá hospodářské stavení se 2 chlévy, otevřeným skladem a půdou (užitná plocha cca 135 m2. V zadní části dvora jsou dvě velké stodoly v celkové ploše cca 170 m2.
Vjezd do dvora je krytý, půda tohoto průjezdu pokračuje nad výminek. Plocha výminku je cca 50 m2 + půda a podzemní podlaží výminku o velikosti cca 15 m2. Na výminek těsně přiléhá další část hospodářských staveb – chlév a 2 sklady (cca 50 m2) opět s půdními prostory po celé své délce. Na pozemku je vlastní studna, jímka na odpadní vody, vodovod se bude v obci realizovat 2021/2022. Nemovitost nabízí velkou variabilitu, výhodou je nová střecha na hlavní obytné budově a zachovalý stav ostatních ploch střešní krytiny. Celková výměra pozemku je 1598 m2. K usedlosti patří zahrada o výměře 363m2, která netvoří jeden funkční celek s pozemkem, je za stodolami a je přístupna z obecní komunikace. V obci je MŠ, COOP, obecní úřad, restaurace a zastávka autobusu. V rámci výstavby R35 bude z obce velmi dobré napojení na tuto rychlostní komunikaci v návaznosti na dašlí dostupnost z místa.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Stradouň (okres Ústí nad Orlicí)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

Jana Princová
Jana Princová
Kontaktovat prodejce
TÝMOVĚ s.r.o.
Reklama

Budete potřebovat?

Malíři, tapetáři
Malíři, tapetáři

Pavel Dvonč

Adresa: Česká Rybná 13, Česká Rybná, 56185
Telefon: 603 284 411
Email: dvonc@dvonc.cz
Web: http://www.dvonc.cz
TOPlist TOPlist