3 086 aktuálních nabídek
od 231 realitních kanceláří a soukromníků
NEXT REALITY GROUP a.s. nabízí

Prodej zemědělské usedlosti 110 m²

Pševes, Kopidlno (okres Jičín)

Základní údaje

Datum vložení
2. května 2021
ID nemovitosti
N89552
Plocha pozemku
2 052 m²
Plocha užitná
110 m²
Plocha zastavěná
390 m²
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictví
soukromé
Stav objektu
K rekonstrukci

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám nákup zemědělské usedlosti v obci Pševes č.p. 66 u Kopidlna umístěné na pozemku zastavěné plochy a nádvoří parc. č. St. 77 včetně tohoto pozemku a dále pozemek zahrady parc. č. 429/2 a pozemek orné půdy parc. č. 429/9. Pozemky na sebe přímo navazují a tvoří jeden celek.

Jedná se o zděnou stavbu s jedním nadzemním podlažím a neobývaným podkrovím. Půdorysný tvar objektu tvoří obdélník, na který kolmo navazuje objekt stodoly. Objekt je zastřešen sedlovou střechou s pálenou střešní krytinou. Fasáda objektu není zateplena s původní úpravou v okrové barvě. Dům je napojen na elektřinu a vodovod. Odpadní vody jsou svedeny do jímky. Celkový stavebně technický stav objektu je zhoršený, určený k celkové rekonstrukci.
Zastavěná plocha domu činí 110 m².

Na objekt zemědělské usedlosti navazuje stodola. Stodola je jednopodlažní s obdélníkovým půdorysem a je zastřešena sedlovou střechou s pálenou střešní krytinou. Konstrukce stodoly je tvořena kombinací vyzděných pilířů a dřevěných výplní.

Zahrada domu je umístěna kolem domu. Nachází se zde travní porost a vzrostlé stromy. Jedná se o rovinatý pozemek, oplocený dřevěným plotem. Parkování je možno na pozemku nebo na veřejném prostranství před domem.

Pozemek orné půdy se nachází za domem. Jedná se o rovinatý, neoplocený pozemek s travním porostem.

Parcela parc. č. St. 77 je vedena jako zastavěná plocha a nádvoří a její výměra činí 390 m². Parcela parc. č. 429/2 je vedena jako zahrada o výměře 355 m². Pozemek parc. č. 429/9 je registrován jako orná půda s výměrou 1 307 m². Celková výměra pozemků činí 2 052 m².

Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N89552.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Pševes, Kopidlno (okres Jičín)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

NEXT REALITY GROUP a.s.
Reklama
TOPlist TOPlist