4 927 aktuálních nabídek
od 309 realitních kanceláří a soukromníků
RAKO reality s.r.o. nabízí

Prodej rodinného domu 115 m²

Polská, Dolní Předměstí, Trutnov

Základní údaje

Datum vložení 17. června 2022 ID nemovitosti 01RD2204
Plocha pozemku 1 326 m² Užitná plocha 115 m²
Plocha zastavěná 201 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Elektřina 230 V Kanalizace Žumpa, septik
Zdroje vody Veřejný vodovod Způsoby vytápění Ústřední - tuhá paliva, Ústřední - dálkové
Konstrukce Zděná Balkóny Terasa
Okna Dřevěná Parkování Vlastní parkovácí stání
Wc Splachovací Vlastnictví soukromé
Stav objektu K rekonstrukci

Popis nemovitosti

Tímto Vám nabízíme zajímavou obchodní příležitost, v podobě budoucího bydlení v původním, zděném domě, který se nachází na slunném místě nedaleko centra města Trutnov (ul. Polská). Jedná se o samostatně stojící, cihlový objekt o jednom nadzemním podlaží s podkrovím – půdními prostory, jež jsou vhodné k vestavbě.

Rodinný dům, byť dostupný z přilehlé hlavní komunikace, je zasazen do okouzlující přírodní scenérie „Genius loci“ v podobě krásné zahrady se vzrostlými stromy v návaznosti na okolní zeleň. To vše navíc téměř bez přítomnosti přímého souseda. Příslušenství stavení představuje garáž, která je v návaznosti na dům, dále venkovní bazén, studna a dřevěný přístřešek na dřevo.
Dispozice domu (3+1): velká vstupní chodba, po jejíž levé straně se nachází velikostně nadstandardní obytná místnost (kuchyň). Vedle této je malý prostor (chodbička) před koupelnou a koupelna samotná vč. WC. Po pravé straně chodby vejdeme do velké obytné místnosti, kde je v rohu připravena přípojka horkovodu. V přímé návaznosti na tuto místnost je další pokoj s úložným prostorem. Hlavní chodba je na druhé straně domu ukončena 2 kamennými sklepy, přičemž jeden z těchto prostor je vhodný zejména u uskladnění potravin a druhý (úžasná klenba) vybízí k vybudování sklípku s posezením.
V podkroví je vybudována samostatná místnost + menší obytný prostor (šikmina). Půdní prostory jsou, vzhledem ke své výměře, ideální pro vybudování dalších obytných místností nebo přímo celého bytu.
Technické zařízení: vytápění domu bylo realizováno kamny na TP, která byla umístěna na chodbě. Objekt je napojen na veřejný vodovodní řád (zcela nová přípojka - řád je položena až k hranici předmětného pozemku). Ohřev vody byl zajištěn bojlerem. Studna, která je umístěna na zahradě sloužila k napuštění bazénu a zalévání. Odpadní vody jsou svedeny do septiku. Elektřina (220/380V) je zajištěna z veřejné přípojky. Velkou výhodou je možné napojení na horkovod (přípojka v domě).

Celková výměra pozemků včetně zastavěné plochy je 1326 m2. V případě zájmu je možnost pronájmu dalšího pozemku od města Trutnov. Příjezd k domu je zajištěn po obecní, asfaltové komunikaci, parkování je možné přímo na vlastním pozemku. Městským zastupitelstvem je zde příslib vybudování chodníku před domem.
Nabízené nemovité věci vyžadují kompletní rekonstrukci.
Stavení je vhodné zejména k bydlení, možno však využívat i k rekreačním účelům.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Polská, Dolní Předměstí, Trutnov
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Martina Hendrychová
Martina Hendrychová
Kontaktovat prodejce
RAKO reality s.r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist