4 973 aktuálních nabídek
od 304 realitních kanceláří a soukromníků
Úspěšné reality s.r.o. nabízí

Prodej rodinného domu 52 m²

Královecká, Libeč, Trutnov

Základní údaje

Datum vložení 4. července 2022 ID nemovitosti 247
Plocha celková 52 m² Plocha pozemku 2 536 m²
Obytná plocha 52 m² Užitná plocha 52 m²
Plocha zastavěná 52 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Dopravní spojení Autobus, Vlak, Silnice Elektřina 230 V, 400 V
Kanalizace Žumpa, septik Inženýrské sítě Telefon
Parkování Parkování na ulici Příjezdy Asfalt
Stav objektu Novostavba

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení Vám zprostředkujeme koupi nízkoenergetické dřevostavby před dokončením o dispozici 2+kk, 52m2, v obci Trutnov, část Libeč, ul. Královecká, postavené na svažitém pozemku o rozloze 2536 m2. Přízemní rodinný dům před kolaudací je umístěn v atraktivní lokalitě obce, v zástavbě rodinných domů. Ke kolaudaci je třeba zřídit pevný sjezd ze silnice k hranici pozemku.

Dispozice domu: předsíň, koupelna s WC, spíž, obývací pokoj s kuchyňským koutem a pokoj. Z vybavení domu je instalován WC, sprchový kout a elektrický bojler. V celém domě převažují francouzská okna, čímž je zajištěn dostatek světla po celý den. Nabízí se možnost zhotovení venkovní terasy s komfortním vstupem z obou hlavních místností. Další možností je rozšíření stávající dispozice tohoto domu o další obytné pokoje. Tak případně vznikne budoucí komfortní bydlení i pro vícečlennou rodinu a nebo velkorysé rozšíření o další nové prostory. Topení domu počítá s využitím krbových kamen (dosud neinstalovaných) s vnitřním nerezovým komínem a možností připojení infrapanelů. Na pozemku je umístěn septik, voda je zajištěna z obecního vodovodu.

Relaxaci zajistí zahrada, poskytující budoucímu vlastníkovi realizaci vlastních představ pro její uspořádání a využití. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován. Tento dům je atraktivní svojí polohou, od centra Trutnova je vzdálen cca 4.5 km. V této části Podkrkonoší najdete bohatě zalesněné okolí, hory s rozmanitými možnostmi turistických a sportovních aktivit.

Zajímavostí Libče je melafyrový zatopený lom, který slouží ke koupání a rybaření. Libeč se dělí na dvě části. Stará Libeč se rozkládá podél Libečského potoka. Právě tato část je původní středověkou vsí, kde stojí kostel, hřbitov, bývalá škola, bývalý pivovar a statky. Na obou koncích vsi stávaly hrady Rechenburk a Bolkov. Později vznikla Nová Libeč a prochází zde železniční trať se zastávkou a státní silnice první třídy č. 16, vedoucí k hraničnímu přechodu Královec - Lubawka. Pro další informace a sjednání prohlídky nás kontaktujte.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Královecká, Libeč, Trutnov
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Jitka Fujciková
Jitka Fujciková
Kontaktovat prodejce
Úspěšné reality s.r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist