4 531 aktuálních nabídek
od 295 realitních kanceláří a soukromníků
Reality 11 nabízí

Prodej rodinného domu 200 m²

Petrovice, Velké Petrovice (okres Náchod)

1 490 000 Kč
včetně provize a služeb

Základní údaje

Datum vložení 4. dubna 2023 ID nemovitosti 25243
Plocha celková 1 472 m² Plocha pozemku 1 472 m²
Užitná plocha 200 m² Plocha zastavěná 200 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Kanalizace Žumpa, septik
Zdroje vody Veřejný vodovod Způsoby vytápění Lokální - tuhá paliva
Konstrukce Zděná Vlastnictví soukromé

Popis nemovitosti

exkluzivní prodej chalupy se zahradou v okrajové částí obce Velké Petrovice (CHKO Broumovsko). Příjezd k nemovitosti po obecní komunikaci.
Chalupa prochází částečnou rekonstrukcí (vybrané podlahy, očištěné omítky, nově zaveden obecní vodovod, nový elektrický rozvaděč atd.).
Jedná se o zděnou přízemní chalupu rozdělenou na obytnou část - hlavní obytná místnost 40 m2 s orientaci východ/jih. Připojení na komín s možností vybudování krbových nebo kachlových kamen. Dále vstupní chodba - vstup do malé místnosti s klenutými stropy (dříve chlívek), místnosti pro koupelnu, samostatné WC. Prostorný sklep pod hlavní obytnou místností. Po původních dřevěných schodech přístup na půdu cca 200 m2 rozdělené na menší 30 m2 a větší část. Na půdě ještě přístup na tzv. hambálka. Dřevěné krovy jsou v dobrém stavu. Střešní krytina je eternit. Na obytnou část navazuje garáž/dílna s vlastním vjezdem.
IS: nemovitost je napojena na obecní vodovod, elektrika v novém rozvaděči. Odpady svedeny do původní jímky. Topení vzhledem k probíhající rekonstrukci není uvedeno v provoz.
Na chalupu navazuje rozsáhlý pozemek. První část je v bezprostředním okolí chalupy - svaz na západní straně s plošinou - 390 m2 (ovocné stromy, keře). Jižní část zabírá toho času zarostlý pozemek o výměře 953 m2 rovněž přístupný z místní obecní nezpevněné kanalizace. Část pozemku o výměře cca 200 m2 byla v minulosti zastavěna a lze opět využít k výstavbě.
Nemovitost se nachází v okrajové části obce Velké Petrovice na jižním konci původní zástavby. Neprůjezdní komunikace zajišťuje klid a soukromí. Do centra obce je 5 minut chůze (autobus). Obec Velké Petrovice má vlastní obecní úřad, prodejnu potravin, mateřskou školku. Hlavní silnice II/303 je s autobusovým spojením do Police nad Metují, Broumova, Hronova a Náchoda je vzdálena 1,5 km. Železniční stanice Police nad Metují 1,5 km. Veškerá občanská vybavenost je v 5 km vzdálené Polici nad Metují nebo Hronově (6 km).
Nemovitost je vhodná po dokončení rekonstrukce k trvalému bydlení nebo rekreaci, případně k drobného hospodaření.
Doporučujeme prohlídku. Ev. číslo: 25243. Bližší informace Vám sdělí Daniel Denygr, 776 342 569, denygr@reality11.cz

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Petrovice, Velké Petrovice (okres Náchod)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

Reality 11
Reklama
TOPlist TOPlist