4 449 aktuálních nabídek
od 315 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX Living nabízí

Prodej rodinného domu 384 m²

Borovnice (okres Trutnov)

17 500 000 Kč
včetně právního servisu, advokátní úschovy a provize realitní kanceláře

Základní údaje

Datum vložení 21. července 2023 ID nemovitosti 370066
Plocha pozemku 91 883 m² Užitná plocha 384 m²
Plocha zastavěná 155 m² Energetiká náročnost C - Úsporná (i)
Dopravní spojení Autobus, Vlak, Silnice Elektřina 230 V, 400 V
Kanalizace Žumpa, septik Způsoby vytápění Ústřední - tuhá paliva
Konstrukce Jiná Inženýrské sítě Telefon
Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji usedlost o celkové výměře pozemků 91.883 m2 na krásném místě nad Borovnicí v Podkrkonoší. Dům stojící na pozemku může být okamžitě využíván jak pro bydlení početnější rodiny, tak pro rekreaci a setkávání rodiny. Případně lze uvažovat i o komerčním využití a to i v kontextu rozsáhlých ucelených pozemků.

Borovnice leží 18 km jižně od Vrchlabí, 30 km JZ směrem od Jánských Lázní a přibližně ve stejné vzdálenosti od Trutnova. Cesta z Prahy do Borovnice potrvá ani ne hodinu a půl. Nemovitost si můžete projít prostřednictvím přiložené virtuální prohlídky a rovněž doporučuji zhlédnout video prohlídku. Pro objednání prohlídky na místě pak prosím zavolejte nebo vyplňte odpovědní formulář, abychom Vás mohli následně kontaktovat.

Nabízenou nemovitost tvoří zrekonstruovaný objekt se zahradou ve velmi dobrém stavu, pozemky o celkové výměře 91.883 m2 a základní zázemí pro chov zvířat. Pozemky jsou ohraničené z jihozápadní strany příjezdovou cestou navazující na komunikaci spojující Borovnici s Horka u Staré Paky a s Peckou, na severovýchodní straně pozemky sahají až k železniční trati a severozápadní strana pak přiléhá k místní komunikaci vedoucí do Borovnice.
Důležitým atributem této nabídky je skutečnost, že vedle stávajícího domu jsou další stavební pozemky, které lze využít pro stavby související s budoucím záměrem nového vlastníka nebo je lze případně použít jako 3 samostatné stavební parcely. Ostatní pozemky jsou využívány z větší části jako louky a pastviny. Jsou bezvadně udržované a nabízí nádhernou podívanou na čistou a malebnou okolní krajinu.

Dům stojí podél příjezdové cesty, která slouží pro přístup pouze k této nemovitosti a dále pak pokračuje jako polní cesta či turistická pěšina, přičemž hranice pozemku je u domu lemována vzrostlým živým plotem a je tak vytvořen dokonale soukromý prostor. Dům je z hlediska energetické náročnosti klasifikován jako úsporný v kategorii "C". V přízemí se nachází společenská místnost s barem a výčepním zařízením, na kterou navazuje velmi dobře vybavená kuchyň s kapacitou pro větší počet osob. Dále je v přízemí vstupní hala se zádveřím, koupelna, toalety, skladovací prostory a ložnice s pracovnou. Ze zádveří se vstupuje do podsklepené části domu, ve které je kotelna s automatickým kotlem na peletky nebo drobnější uhlí, místnost sloužící pro skladování paliva, prádelna, umývárna a další skladovací prostory. V patře je celkem 5 prostorných pokojů rozdělených do 3 samostatných apartmánů, přičemž každý disponuje vlastní kuchyňkou a koupelnou s toaletou. Jeden z apartmánů je řešen jako mezonet se 2 ložnicemi v podkrovní části. Do objektu je zavedena elektřina, voda z vlastního a vydatného vrtu a odpadní vody jsou svedeny do septiku s následným vsakem.

Součástí nabídky je veškeré vybavení. Lokalita i samotné umístění nemovitosti společně tvoří jedinečné místo pro poklidný život na venkově. Zároveň je zde značný potenciál pro podnikání.

Kompletní fotogalerii najdete na našich webových stránkách.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Borovnice (okres Trutnov)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

RE/MAX Living
Reklama
TOPlist TOPlist