4 472 aktuálních nabídek
od 312 realitních kanceláří a soukromníků
Markéta Vašatová nabízí

Prodej rodinného domu 580 m²

Hlinsko (okres Chrudim)

Základní údaje

Datum vložení 19. září 2023 ID nemovitosti 231616
Plocha pozemku 760 m² Užitná plocha 580 m²
Plocha zastavěná 341 m² Energetiká náročnost D - Méně úsporná (i)
Dopravní spojení Vlak, MHD, Silnice Elektřina 230 V, 400 V
Kanalizace Veřejná kanalizace Zdroje vody Veřejný vodovod
Způsoby vytápění Ústřední - plynové Konstrukce Jiná
Balkóny Balkon Vybavení pronájem Kuchyňská linka, Lednice, Pračka, Myčka
Inženýrské sítě Telefon, Plyn Parkování Garáž, Parkování na ulici, Vlastní parkovací stání
Vlastnictví soukromé Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji prostorný rodinný dům v Hlinsku na Poděbradově náměstí. Prodávaný dům se nachází v centru historického jádra města. V současné době je využíván jako komerční nemovitost. Okolní zástavbu tvoří převážně komerční objekty a obytné domy.

Dům má 3. nadzemní podlaží a malý sklep o rozloze cca 20 m2. V prvním nadzemním podlaží je prodejna včelích produktů, úřad práce, výrobní a skladové prostory. Ve druhém nadzemním podlaží se nacházejí kancelářské prostory (5 místností), které byly v poslední době částečně využity k bydlení. Je možné je rekonstruovat na byty nebo připravit znovu na provoz kanceláří. Ve třetím nadzemním podlaží je prostorný podkrovní byt 2+kk s balkonem a dva samostatné pokoje s vlastní koupelnou a společnou kuchyní. Stavební úpravou lze z daných dvou samostatných pokojů vytvořit další plnohodnotnou bytovou jednotku.

Jedná se o zděný dům se sedlovou střechou a krytinou z eternitových šablon. Podlahy tvoří kombinace dlažby, parket, linolea, plovoucí podlahy a koberce.
Dům v roce 1998 prošel kompletní rekonstrukcí, kdy během níž bylo přistavěno druhé a třetí nadzemní podlaží. Další úpravy domu proběhly v letech 2004 – 2016 (zadní přístavba s přístavbou garáží a skladu…). Je zde napojení na veškeré inženýrské sítě: elektřinu, kanalizaci, vodovod a plyn.
Celkový technický stav domu odpovídá svému stáří a pravidelné údržbě.

Nemovitost je vytápěna dvěma plynovými kotli. Jeden kotel zajišťuje topení pro 1 a 2 NP, kde je voda ohřívána elektrickým bojlerem a průtokovými ohřívači vody. Druhý kotel pak zajišťuje nejen vytápění, ale i ohřev vody pouze pro třetí nadzemní podlaží.

Celková užitná plocha je cca 580 m2. Plocha pozemku je 760 m2, z toho zastavěná plocha činí cca 341 m2 a cca 419 m2 je zahrada za domem. Součástí nemovitosti jsou celkem tři garáže v současnosti využívané jako skladovací prostory a dvě parkovací místa na sousedním pozemku ve vnitrobloku.

Financování pomůžeme vyřešit dle Vašich možností a požadavků. Těšíme se na Vás na prohlídce.

Nemovitost nabízí

 Jaroslav Křemenák
Jaroslav Křemenák
Kontaktovat prodejce
Markéta Vašatová
Reklama
TOPlist TOPlist