4 184 aktuálních nabídek
od 309 realitních kanceláří a soukromníků
CENTURY 21 Česká republika nabízí

Prodej rodinného domu 122 m²

Janďourkova, Lomnice nad Popelkou (okres Semily), Česko

6 850 000 Kč
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání

Základní údaje

Datum vložení 27. listopadu 2023 ID nemovitosti 1443255744
Plocha pozemku 577 m² Užitná plocha 122 m²
Energetiká náročnost A - Mimořádně úsporná (i) Elektřina 230 V, 400 V
Kanalizace Veřejná kanalizace Zdroje vody Veřejný vodovod
Balkóny Terasa Stav objektu Rozestavěný

Popis nemovitosti

Rodinný dům, konkrétně pravá část dvojdomku, který je aktuálně budován v obci Lomnice nad Popelkou, spojuje moderní bydlení a možnost přizpůsobit si detaily, dle přání nového majitele.

Celá stavba probíhá pod dohledem zkušeného stavitele s dlouholetou praxí, který dbá na využití moderních technologií a kvalitní zpracování. Výsledek je již nyní možné vidět před dokončovacími pracemi. Jako nový majitel máte možnost zasáhnout do finálního vzhledu interiéru i exteriéru, ať už barvou fasády či použitých dekorů a výmalby uvnitř domu. Detaily prací, které jsou naplánováné k úplnému dokončení domu, rád sdělím formou emailu nebo při osobním setkání.

A jak je to tedy s těmi moderními technologiemi? V první řadě se jedná o komfort bydlení díky teplovzdušnému systému s rekuperační jednotkou (zpětné získávání tepla, vzduchotechnická jednotka Jablotron Futura L) a zdroji tepla tepelného čerpadla vzduch-vzduch (Jablotron Coolbreeze). Tento systém je doplněn o sekundární zdroj tepla ve formě stropních infrapanelů a topných žebříků v koupelnách. O teplou vodu se postará zásobník vody Jablotron Ambienta W s vestavěným tepelným čerpadlem a záložní elektrickou patronou. Celý systém a detaily Vám rád vysvětlím na prohlídce, protože takových "vychytávek" tento dům skrývá mnohem více.

Exteriér domu nabízí elektrickou vjezdovou bránu a kryté stání pro auto napojené na hlavní vchod, takže i za nepříznivého počasí dojdete z auta domů suchou nohou. Na zahradě nechybí terasa s pergolou a díky zásobníku na dešťovou vodu ušetříte za zalévání. Jedná se o okrajovou část obce se zástavbou nových rodinných domů.
Lomnice nad Popelkou je město v okrese Semily v Libereckém kraji. Žije zde přibližně 5 600 obyvatel. Leží v širokém úvalu říčky Popelky ve zvlněné krajině na rozmezí Krkonošského podhůří a Ještědsko-kozákovského hřbetu, asi devět kilometrů jihovýchodně od okresního města Semily.

Výstavba rodinného domu probíhá dle platných nařízení a povolení. Zájemci mají na vybranou z variant koupě aktuálního stavu a svépomocí finalizovat celý projekt a nebo koupit dům na klíč a v kooperaci se stavební firmou doladit dům, dle svých představ. V rámci celého servisu mohu doporučit ideální financování.

Na prohlídkách často vidím, zda si na první dobrou zájemce našel svůj nový domov. Přijďte se podívat na tento dům, věřím, že Vás nadchne stejně jako mě.

Těším se na osobní setkání, s pozdravem Vladimír Řehák.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Janďourkova, Lomnice nad Popelkou (okres Semily), Česko
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Vladimír Řehák
Vladimír Řehák
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Česká republika
Reklama
TOPlist TOPlist