4 472 aktuálních nabídek
od 312 realitních kanceláří a soukromníků
CENTURY 21 Česká republika nabízí

Prodej rodinného domu 95 m²

Vyžice (okres Chrudim)

3 390 000 Kč
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání

Základní údaje

Datum vložení 30. června 2023 ID nemovitosti 14432489
Plocha pozemku 610 m² Užitná plocha 95 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Elektřina 230 V
Kanalizace Veřejná kanalizace Zdroje vody Veřejný vodovod
Konstrukce Zděná Příjezdy Asfalt
Stav objektu Rozestavěný

Popis nemovitosti

Rodinný dům, který lze upravit podle Vašich představ. Bez rušných silnic, obklopeni přírodou a klidem. Právě tato nemovitost má potenciál splnit Vaše sny o místě, kde můžete spokojeně trávit rodinný život.

V malé obci Vyžice, nedaleko Heřmanova Měštce a dvacet kilometrů od města Pardubice se můžete připojit ke spokojeným majitelům novostaveb, kteří zde stavěli díky rozšíření výstavby v rámci územního plánování. Konkrétně tato nabídka se týká rozestavěného domu v rámci developerského projektu pěti rodinných domů v sousedství.

Dům je projektován dispozičně jako 4KK s koupelnou, dvěma toaletami a technickou místností. Aktuálně se nachází ve fázi hrubé stavby, včetně dřevěných krovů a střešní krytiny. Jako bonus čekají okna ve skladu a dle mých informací i s příjemnou slevou pro nového majitele. Interiér již rozdělují vnitřní svislé příčky, což se Vám bude hodit nejen na prohlídce, kde můžete zapojit fantazii jakým způsobem dokončit tento domov, dle Vašeho vkusu. Informace o použitých materiálech, půdorys, výpis z katastru nemovitostí a další podklady, rád zašlu vážnému zájemci na email. Pozemek, na kterém se dům nachází, měří 610 m2.

A co naleznete v okolí? Ve Vyžicích se nachází Obecní úřad, obchod se smíšeným zbožím, dětské hřiště, restaurace Hostinec U Holubů. V současnosti žije v obci 210 obyvatel. Pořádají se zde tradiční akce pro veřejnost, pálení čarodějnic, dětský karneval, MDŽ, setkání seniorů, mikulášská besídka, hudební festival. Obec je obklopena rozlehlými lesy a terén je v této oblasti zvlněný a protkaný systémem rybníčků.

Až si budete chtít udělat výlet do Vyžic a podívat se na tento dům, zavolejte mi a řekneme si veškeré detaily. Jsem tu pro Vás ohledně doložení hlubších detailů i vyřešení financování.
S pozdravem, V. Řehák.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Vyžice (okres Chrudim)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Vladimír Řehák
Vladimír Řehák
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Česká republika
Reklama
TOPlist TOPlist