4 531 aktuálních nabídek
od 295 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX One nabízí

Prodej rodinného domu 87 m²

Na Drahách, Rychnov nad Kněžnou

Základní údaje

Datum vložení 25. května 2023 ID nemovitosti 365898
Plocha pozemku 801 m² Užitná plocha 87 m²
Plocha zastavěná 117 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Elektřina 230 V Kanalizace Veřejná kanalizace, Žumpa, septik
Konstrukce Jiná Stav objektu Špatný

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům se zahradou v centru města Rychnov nad Kněžnou.

Přízemní dům s dispozicí 3+1 se nachází na pozemku o celkové výměře 801 m², jeho užitná plocha je 87 m². Dům je ve velmi špatném technickém stavu, k celkové rekonstrukci. Za domem se nachází udržovaná zahrada (532 m²).

Dispoziční řešení (viz též plánek domu ve fotogalerii): kuchyně (18 m²) , pokoj (15,6 m²) , ložnice (13,7 m²), obývací pokoj (24 m²), chodba (10 m²), WC (1,3 m²) a koupelna (4,3 m²). Stavba je částečně podsklepena (cca 10 m2). V podkroví se nacházejí další pokoje (viz foto).

Elektřina je zavedena, ale dlouhodobě již nefunguje. Zdrojem vody je jednak vodovodní přípojka (Vodovody a kanalizace Rychnov nad Kněžnou, s.r.o.), ze které je voda přivedena do rodinného domu (dlouhodobě nebylo používáno, momentálně odpojeno), dále je nemovitost napojena na vlastní studnu. Odpady jsou svedeny do septiku s přepadem do kanalizace. Vytápění bylo řešeno kamny na tuhá paliva (kuchyně) a pomocí keramických akumulačních kamen (ostatní obytné pokoje).

Je také možné vybudovat přípojku plynu (distributor GasNet), plynová síť vede v blízkosti domu.

Rychnov nad Kněžnou jako okresní město nabízí svým obyvatelům veškerou občanskou vybavenost, která je v dochozí vzdáleností nejvýše do 10 minut - MŠ Klíček, ZŠ Javornická, bazén, knihovna, náměstí, nejbližší obchodní domy atd.

Prohlídkový den na nemovitosti bude probíhat v sobotu 10.6.2023, a to od 14-17 hodin. V případě zájmu o prohlídku prosím volejte makléřce nabídky.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Na Drahách, Rychnov nad Kněžnou
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Mgr. Kamila Bártů
Mgr. Kamila Bártů
Kontaktovat prodejce
RE/MAX One
Reklama
TOPlist TOPlist