3 086 aktuálních nabídek
od 231 realitních kanceláří a soukromníků
TÝMOVĚ s.r.o. nabízí

Prodej chaty 160 m²

Dubina, Svinary, Hradec Králové

Fotky 11
na dotaz
cena nabídkou

Ikona
třeba 250 000 Kč
Ikona
innogy přepis energií

Základní údaje

Datum vložení
4. května 2021
ID nemovitosti
47
Plocha pozemku
872 m²
Plocha obytná
160 m²
Plocha užitná
160 m²
Plocha zastavěná
60 m²
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictví
státní,obecní,jiné
Stav objektu
Dobrý

Popis nemovitosti

Nabízíme jedinečnou možnost koupě nemovitosti v lukrativní lokalitě osady Dubina v Hradci Králové Svinary, 50 m od toku Orlice v blízkosti Stříbrného rybníka. Soubor nemovitostí zahrnuje pozemek o velikosti 872 m2 (včetně zastavěné plochy o výměře 33 m2), stávající chatu ve výborné technické kondici (rekonstrukce před 4 lety) s podzemním podlažím (možno využít jako garáž, letní kuchyň sklípek nebo technické zázemí) a 1 nadzemním podlažím s malou terasou (současná užitná plocha cca 60 m2). V chatě je nově zbudovaná koupelna se sprchovým koutem, toaleta, kuchyňská linka, instalován průtokový ohřívač vody, TV, Wi-fi, v suterénu pračka. Topení zajištěno kamny na tuhá paliva (nový komín). Na pozemku je umístěna nová obytná buňka s kompletním vybavením a přípojkou elektro (lze využít jako samostatnou obytnou chatu).
Dále je k dispozici projekt zpracován dle návrhu architektonické kanceláře OBRŠÁL ARCHITEKTI na výstavbu chaty/RD s 1 suterénním podlažím (57,66 m2), 1 nadzemním podlažím (58,13 m2) a obytným podkrovím (47,29 m2). Celková užitná plocha nového objektu je více než 160 m2, projektová dokumentace je k dispozici s platným stavebním povolením do 12/2022. Můžete tedy letošní letní sezónu v klidu strávit ve stávající chatě a v příštím roce se pustit do výstavby dle již zpracovaného a schváleného projektu, či výstavbu započít okamžitě. Napojení na elektro, vodu i odpady zajištěno. Lze využít pro vlastní potřebu či jako investici na pronájem. Předpoklad výtěžnosti nájmu je velmi příznivý.
Na pozemku je nově proveden vrt s pitnou vodou, septik s prozatím nepřipojenou betonovou jímkou o objemu 7 m3 (dle projektu), zpevněná plocha se ztraceným bedněním, zhutněná štěrkem - základ pro parkování nebo zahradní domek (dle projektu) v současné době je na něm „posazena“ obytná buňka a druhá zpevněná plocha osazena betonovou dlažbou (příprava pro pergolu). Součástí prodeje je vodoteč se vzrostlými stromy, její břeh byl zpevněn dobovou kulatinou a pozemek byl vyrovnán 40 cm navážkou hlíny. Přes vodoteč byla zhotovena dřevěná lávka na sousední pozemek (louky ve vlastnictví města). Vodoteč je osazena klapkou, která v případě povodní reguluje množství vody rozlité na okolní louky. Část zastavěného pozemku se jako jedna z mála nachází MIMO POVODŇOVU ZÓNU. V současné době se zaváží nerovnost mezi stávajícím objektem a sousední chatou.
Jelikož se nemovitosti nachází v již zastavěné lokalitě mezi městskými pozemky sloužícími zejména k rekreaci, nabízí tento obchod neopakovatelnou příležitost k získání chaty či domu k trvalému bydlení v jedinečné lokalitě obklopené vodou, lesy a loukami. Obchod je veden formou cenových nabídek, v případě zájmu prosím kontaktujte makléře nabídky.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Dubina, Svinary, Hradec Králové
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

Marcela Hrušková
Marcela Hrušková
Kontaktovat prodejce
TÝMOVĚ s.r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist