4 973 aktuálních nabídek
od 304 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX Future nabízí

Prodej chaty 70 m²

Parlament, Slezské Předměstí, Hradec Králové

3 000 000 Kč
včetně služeb RK

Základní údaje

Datum vložení 16. května 2022 ID nemovitosti 339368
Plocha celková 506 m² Plocha pozemku 506 m²
Užitná plocha 70 m² Plocha zastavěná 46 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Elektřina 230 V, 400 V
Kanalizace Žumpa, septik Konstrukce Jiná
Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Hledáte objekt k rekreaci s možností vycházek do přírody, sportovních aktivit, koupání, rybaření a houbaření? Stačí zavolat, určitě se domluvíme.

Předmětem nabídky je prodej prostorné chaty v obci Hradec Králové, části obce Slezské Předměstí.

Stavení je umístěno v zadní části osady, díky čemuž k němu nedoléhá ruch z ulice Bratří Štefanů. Lokalita se také vyznačuje tím, že je zde vzhledem k charakteru zástavby větší soukromí.

Zastavěná plocha činí 46 m2, celková plocha pozemku 506 m2, celková podlahová plocha cca 70 m2.

Po několika schodech se dostáváme na prosklenou verandu, která může sloužit i jako odpočinkové místo. Z ní vstupujeme do předsíně, z níž doprava vcházíme do obývacího pokoje s instalovanými kamny na pevná paliva. Rovně pak projdeme do kuchyňky, vybavené linkou, el. sporákem a el. průtokovým ohřívačem vody. Naproti obývacímu pokoji se nachází koupelna, vybavená sprchovým koutem, umyvadlem a klosetem. Z předsíně vlevo vystoupáme po schodišti do podkroví, v němž se nacházejí dva malé pokoje. Pod schodištěm je ještě umístěn šikovný úložný prostor. Stavba je prosta sklepa.

Chata je postavena na betonových základech. Její konstrukce je dřevěná, vnitřní příčky a stěny jsou zhotoveny ze sololitových desek. Podlahy jsou prkenné, okna jsou dvojitá špaletová, vstupní a vnitřní dveře jsou dřevěné plné či prosklené, schodiště včetně zábradlí je rovněž dřevěné. Střecha je klasické sedlové konstrukce, krytinou jsou eternitové šablony bez izolace a IPA. Stavba je opatřena dvěma komíny.

Na chatu je zezadu napojena dřevěná kolna pro uložení zahradních potřeb.

Chata je vybavena starším nábytkem a původními zařizovacími předměty - prodávající v této souvislosti uvítají, pokud nebudou muset vybavení chaty vyklízet, a budou ji moci kupujícímu předat ve stávajícím stavu.

Stav IS: k vytápění slouží kamna na pevná paliva v přízemí, další lze umístit do podkroví, odkud je možno svést spaliny do druhého komína; k ohřevu vody slouží malý el. průtokový ohřívač v kuchyňce; elektřina 220/380 V, voda z vlastní studny, odpady svedeny do betonové jímky.

Za chatou stojí několik smrků, vedle borovice, a v popředí se nachází několik různorodých okrasných keřů. Od uličky je pozemek ohraničen živým plotem.

Možnost přebudování stavby na trvalé bydlení.

Ihned k dispozici.

Finanční prostředky lze zajistit prostřednictvím smluvního partnera RX Finance.

Více informací u makléře.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Parlament, Slezské Předměstí, Hradec Králové
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Slavomír Roll
Slavomír Roll
Kontaktovat prodejce
RE/MAX Future
Reklama
TOPlist TOPlist