4 973 aktuálních nabídek
od 304 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX Future nabízí

Prodej chaty 16 m²

Nechanice (okres Hradec Králové)

Fotky 10

Základní údaje

Datum vložení 21. května 2022 ID nemovitosti 318071
Plocha celková 1 500 m² Plocha pozemku 1 500 m²
Užitná plocha 16 m² Plocha zastavěná 16 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Konstrukce Dřevěná
Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

V zastoupení společnosti RE/MAX Future nabízíme k prodeji zahradní chatu o užitné ploše 16 m2 se zastřešenou polootevřenou verandou orientovanou na jih. Chatka má číslo evidenční, je v dobrém udržovaném stavu a nachází se za městem Nechanice směrem na Hrádek. Nemovitost stojí na pozemku cca 1500 m2, který je ve vlastnictví města Nechanic. Jeho užívání je upraveno nájemní smlouvou za roční poplatek 600,- Kč. Celý pozemek k užívání zahrádkářského svazu je oplocen. Chata se skládá z obytné místnosti, která je upravena na užitné kouty., takže poskytuje bezproblémové využívání po většinu roku. Pod chatou je k dispozici sklep o velikosti cca 4 m2, který slouží k uskladnění ovoce a zeleniny. Není zde zavedena elektřina, voda z vlastní studny. K nemovitosti je přistavěna kůlna, která slouží k uložení zahradního nářadí a věcí potřebných k chataření. Na zahradě je asi 30 ovocných vzrostlých stromů.
Okolí Nechanic nabízí klidné a příjemné trávení volného času, krásnou přírodu, lesy a známé památky vhodné k výletům - Hrádek u Nechanic a areál historického bojiště Na Chlumu. Výhodou je blízká dostupnost do Hradce Králové - 15 km.
V případě zájmu o bližší informace a osobní prohlídku mě prosím neváhejte kontaktovat.


Okolí Nechanic nabízí klidné a příjemné trávení volného času, krásnou přírodu, lesy a zajímavé památky vhodné k výletům - Hrádek u Nechanic a areál historického bojiště Na Chlumu.
Výhodou je blízká dostupnost do Hradce Králové - 15 km.
V případě zájmu o bližší informace a osobní prohlídku mě prosím neváhejte kontaktovat.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Nechanice (okres Hradec Králové)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Simona Trubačová
Simona Trubačová
Kontaktovat prodejce
RE/MAX Future
Reklama
TOPlist TOPlist