4 927 aktuálních nabídek
od 309 realitních kanceláří a soukromníků
Realitní kancelář CENTRUM s.r.o. nabízí

Prodej chalupy 130 m²

Stará Paka (okres Jičín)

Základní údaje

Datum vložení 28. dubna 2021 ID nemovitosti 70-2980
Plocha celková 124 m² Plocha pozemku 2 199 m²
Obytná plocha 130 m² Užitná plocha 130 m²
Výrobní plocha 3 m² Plocha zastavěná 124 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Dopravní spojení Autobus, Vlak, Silnice
Elektřina 230 V, 400 V Inženýrské sítě Plyn
Parkování Garáž, Parkování na ulici Příjezdy Asfalt
Stav objektu K rekonstrukci

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu (chalupy) k rekonstrukci v obci Stará Paka, část Ústí. Jedná se o původní zděný rodinný dům postavený ve 20.letech min. století. Dům stojí na vlastním pozemku o celkové výměře 2199 m2,obytná část má vnitřní dispozici: v přízemí vstupní chodba, kuchyň, 2 pokoje,koupelna,komora,suché WC, uhelna,dále je zde vstup do sklepa a do patra.V přízemí se nachází rovněž prostorná veranda s výhledem na pozemek.
V 1. patře jsou 2 místnosti a podkrovní prostory. Střecha domu je z pálených a betonových tašek,okna původní špaletová,rozvody elektřiny původní, je zde 220V i 380V.Zdrojem vody je studna na vlastním pozemku,v obci je obecní VŘ. Je zaveden plyn do domu, vytápění bylo řešeno kamny na TP, jsou zde 2x wafky, dům má 3 komíny. Odpady jsou svedeny do jímky. Je zavedena pevná telefonní linka.
Na obytnou část navazuje původně hospodářská část, kde je možno vybudovat další 1-2 místnosti a rozšířit tak užitnou plochu domu nebo využít jako skladovací prostory. Vnitřní členitost domu skýtá různé možnosti nového dispozičního uspořádání.
Na pozemku je plechová garáž, příjezd je z hlavní silnice nebo z druhé strany po obecní cestě. Zvláštností je potůček protékající přes pozemek.
Dům se nachází v krásné přírodní klidné lokalitě mezi Lomnicí n. P (5km) a Starou Pakou (3km),v nichž je veškerá občanská vybavenost. V obci je autobusová i vlaková zastávka. Město Jičín je vzdálené 10km. Lokalita je ideální pro milovníky klidného bydlení s možností výletů do nedalekých Prachovských skal a Českého ráje s bohatou nabídkou turistických nebo cyklo tras. Pro vyznavače zimních sportů může být lákavá dostupnost zimních krkonošských středisek (cca 40km). Dům může po rekonstrukci sloužit k rekreačním účelům nebo pro plnohodnotné trvalé bydlení.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Stará Paka (okres Jičín)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Ing. Petr Cyprián
Ing. Petr Cyprián
Kontaktovat prodejce
Realitní kancelář CENTRUM s.r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist