4 542 aktuálních nabídek
od 293 realitních kanceláří a soukromníků
REALIT SPEKTRUM s.r.o. nabízí

Prodej chalupy 78 m²

Petrovice

Základní údaje

Datum vložení 24. května 2023 ID nemovitosti 11005
Plocha pozemku 1 925 m² Užitná plocha 78 m²
Plocha zastavěná 263 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Elektřina 230 V Kanalizace Žumpa, septik
Zdroje vody Pramen Způsoby vytápění Ústřední - tuhá paliva
Konstrukce Roubená Příjezdy Zpevněný, Asfalt
Wc Splachovací Vlastnictví soukromé
Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji malebnou chaloupku situovanou v podhůří Orlických hor., s pramenem vody v kamenných sklepních prostorách, dále se zahradou za domem, přilehlým travním porostem a přínosem může být malý ovocný sad. Zahrada u domu o výměře 935 m2 a sad o výměře 344 m2.
Chalupa je sice situovaná u silnice, ale nejen za domem má vlastní zahradu, která je i částečně oplocená.
V domě jsou dvě obytné místnosti (větší o výměře cca 27 m2 a menší o výměře cca 9 m2 ). Objekt je vytápěn tuhými palivy, jde o etážový rozvod tepla tělesy. Koupelna i splachovací WC jsou řešeny přístavbou z r. 1973. Půda je rozsáhla, částečně jde rovněž o přístavbu stavení z r. 1973. Do přilehlé stodoly lze vjet automobilem a využít prostor k parkování.
Objekt je připojen na el. energii, nová přípojka byla zbudovaná v r. 2018. Odpady jsou svedeny do jímky s přepadem.
V současnosti je používaná v objektu voda ze studánky ve sklepě, která je rozvedená po domě , nicméně je zde možnost připojení na veřejný vodovod , který prochází před domem.
Benefitem může být v létě blízkost rekreační oblasti Pastvinské přehrady (cca 19 km), k rybníkům s koupáním u města Lanškrouna je to cca 11 km, v zimě to není daleko do Čenkovic, do lyžařského střediska pod Bukovou horou (cca 16 km), pro účely běžeckého lyžování lze doporučit Suchý vrch s upravovanými běžeckými tratěmi (opět cca 16 km na parkoviště v Červenovodském sedle). V okolí naleznete i cyklostezky (kolem Tiché Orlice), ale rovněž tak i lesní pěšiny, třeba vhodné nejen pro prosté bloumání lesem, ale kde lze i příjemně houbařit
V samotné obci je tato občanská vybavenost: mateřská škola, potraviny, kulturní dům, který době pořádání kulturních akcí funguje jako restaurace. Naleznete tu i kostel, kde se konají bohoslužby.
Daleko odtud to není ani do okolních větších městeček, Letohrad, Lanškroun, Jablonné nad Orlicí a autem jste za chvilku i v okr. městě Ústí nad Orlicí, do všech těchto míst se lze dostat i autobusovou dopravou, zastávka autobusu je cca 7 min. chůze od chaloupky.
Chaloupka je vhodná pro romantiky, zahrádkáře, rodiny s dětmi, rodiny s domácími mazlíčky, milovníky aktivního života, případně pro prosté trávení příjemných chvil, prostě každý si tu najde to své.
Už nyní se těším na prohlídky, s Vámi, se všemi zájemci.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Petrovice
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

REALIT SPEKTRUM s.r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist