4 472 aktuálních nabídek
od 312 realitních kanceláří a soukromníků
ToMi - prodej realit nabízí

Prodej chalupy 120 m²

Horní Hynčina, Pohledy (okres Svitavy)

1 290 000 Kč
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Základní údaje

Datum vložení 15. září 2023 ID nemovitosti M00723
Plocha pozemku 4 104 m² Užitná plocha 120 m²
Plocha zastavěná 145 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Dopravní spojení Autobus, Silnice Elektřina 230 V, 400 V
Kanalizace Vlastní ČOV Zdroje vody Veřejný vodovod
Konstrukce Kamenná Příjezdy Asfalt
Stav objektu K rekonstrukci

Popis nemovitosti

Cenu uvádíme včetně provize, poplatků a právního servisu.
Nabízíme Vám k prodeji kamennou chalupu k dostavbě a rekonstrukci na polosamotě u lesa v Pohledech, části Horní Hynčina, kterou lze využívat k celoroční rekreaci i k trvalému bydlení. Přízemní dům obdélníkového půdorysu (7,5 x 19 m) má silné obvodové zdivo z opuky (zdi jsou suché, zachovalé) a vysokou sedlovou střechu, kterou je nutné kompletně zrenovovat včetně konstrukce. Jedná se o původně zemědělskou stavbu, v roce 1997 bylo vydáno stavební povolení k přestavbě, ta však dosud nebyla dokončena. V přízemí jsou vyzděné příčky s dveřními otvory, v obvodových zdech vstupní prosklené dveře a okna s dřevěnými okenicemi, půdní prostor je vhodný pro vestavbu více místností. V dosahu je vodovodní řad a elektrické vedení, obojí lze připojit. Odpady je potřeba řešit ČOV. Přístup na pozemek je z obecní komunikace.
Pozemek má celkově 4 104 m2, z toho 204 m2 je zastavěná plocha a nádvoří. 246 m2 ostatní plocha, a 3 654 m2 je lesní pozemek tvořený převážně smrkovým lesem a částečně zatravněný.
Dům se nachází na opravdu příjemném místě, na úplném okraji obce, v bezprostřední blízkosti lesů. Štíty mají orientaci jih - sever. nejbližší sousední dům je vzdálený více než 100 m.
Horní Hynčina s 200 stálými obyvateli leží v sousedství Březové nad Svitavou, 20 km od Svitav, 60 od Brna (jednoduchá dostupnost po R43).
S vyřízením financování vám rádi pomůžeme. Podrobné informace k této zajímavé nemovitosti získáte na prohlídce, zavolejte a dohodněte si termín. Těšíme se na vás.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Horní Hynčina, Pohledy (okres Svitavy)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Michaela Kučerová
Michaela Kučerová
Kontaktovat prodejce
ToMi - prodej realit
Reklama
TOPlist TOPlist