Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Moje filtry Upravit profil Upravit profil Vložit inzerát Vložit inzerát
Region

20 000 Kč za měsíc

G

Mimořádně nehospodárná

Do oblíbených
Do oblíbených

Vyklízim.cz

Nejlevnější vyklízení v Praze a okolí

Základní informace

Dopravní spojení Autobus, Vlak, MHD, Silnice
Zdroje vody Veřejný vodovod
Balkóny Balkon
Datum vložení před 9 dny
Plocha užitná 38 m²
Elektřina 230 V
Způsoby vytápění Ústřední - elektrické
Příjezdy Asfalt
Vlastnictví soukromé
Patro 1.
Kanalizace Veřejná kanalizace
Konstrukce Zděná
ID nemovitosti 38
Stav nemovitosti Bezvadný
Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu byt 2+kk s balkonem, situovaný v 1. patře bytového domu v blízkosti stanice metra Anděl.
Tento kompletně zařízený byt dispozičně nabízí vstupní chodbu, jídelnu s kuchyňskou linkou (sklokeramická deska, trouba, lednice, mrazák, mikrovlnná trouba, pračka) a vstupem na balkon, ložnici s dvojlůžkem, pracovní prostor a dostatek místa pro ukládání věcí. Koupelna je se sprchovým koutem a WC.
Měsíční nájem činí 20.000,- Kč a k tomu je účtována záloha na služby spojené s užíváním bytu ve výši cca 5.000,-Kč, dále platba za elektřinu, která bude přepsaná na nájemníka. ??Vratná kauce je ve výši 40.000,- Kč a RK 24.000,- Kč.
Pokud máte zájem o tento byt, neváhejte kontaktovat makléřku zakázky, která vám poskytne další informace a zajistí prohlídku nemovitosti.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu

Nemovitost nabízí

 Hana Tomšů
Hana Tomšů
Telefon zobrazit telefon

Nemovitost nabízí

 Hana Tomšů
Hana Tomšů
Telefon zobrazit telefon

Podobné nemovitosti