Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Moje filtry Upravit profil Upravit profil Vložit inzerát Vložit inzerát
Region
mapa

16 000 Kč za měsíc

G

Mimořádně nehospodárná

Do oblíbených
Do oblíbených
Nemovitost nabízí
Lukáš Pražan

Stěhuju.cz

Kalkulace stěhování do 90 sekund

Malování

Zajištění malíře už od 2.500 Kč

Základní informace

Dopravní spojení Autobus, Vlak, MHD, Silnice
Konstrukce Zděná
Datum vložení předevčírem
Stav nemovitosti Dobrý
Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina 230 V
Příjezdy Asfalt
Cena 16 000 Kč za měsíc
Plocha užitná 69 m²
Zdroje vody Veřejný vodovod
ID nemovitosti 646
Vlastnictví soukromé
Patro 3.

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k pronájmu pěkný byt o dispozici 2+kk o výměře 69 m2, který se nachází ve 4 NP. cihlového domu. Byt prošel kompletní rekonstrukcí. Obytná kuchyně je vybavena linkou s elektrickou varnou dekou a pečící troubou. Koupelna opatřena sprchovým koutem, umyvadlem, přípojkou na pračku a WC.
Na podlaze vinyla dlažba. Byt je vytápěn elektrickým kotlem. Možné připojení k internetu. Chcete bydlet v lokalitě s výbornou dostupností všech služeb? Pak mám právě pro Vás tuto nabídku.
Měsíční holý nájem je 16.000,-, zálohy na energie jsou voda 500,-/osoba, 300,- úklid společných prostor. Elektřina se přepisuje na nové nájemníky. Kauce 35.000,-, provize RK 16.000,-.
V nejbližším okolí naleznete veškeré služby: MŠ, ZŠ, obchody, lékaře, MHD,....
Neváhejte tedy a domluvte si prohlídku.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu

Nemovitost nabízí

 Lukáš Pražan
Lukáš Pražan
Telefon zobrazit telefon

Nemovitost nabízí

 Lukáš Pražan
Lukáš Pražan
Telefon zobrazit telefon
Reklama

Možná se vám bude hodit