Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Moje filtry Upravit profil Upravit profil Vložit inzerát Vložit inzerát
Region
mapa

4 520 000 Kč

G

Mimořádně nehospodárná

Hypotéku?

Zjistěte zdarma a nezávazně své možnosti hypotéky u této nemovitosti.

Do oblíbených
Do oblíbených
Nemovitost nabízí
Hana Roušarová

17 997 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Stěhuju.cz

Kalkulace stěhování do 90 sekund

Základní informace

Kanalizace Žumpa, septik
ID nemovitosti 408239
Plocha celková 2 472 m²
Plocha zastavěná 737 m²
Zdroje vody Veřejný vodovod
Datum vložení před 19 hodinami
Plocha pozemku 737 m²
Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Konstrukce Jiná
Stav nemovitosti K rekonstrukci
Plocha užitná 350 m²

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji bývalou zemědělskou usedlost obdélníkového tvaru s uzavřeným dvorem v obci Němčice u Litomyšle.
Usedlost se sestává z novějšího rodinného domu se 2 podlažími, původního statku, z výměnku a z hospodářské části. Uprostřed usedlosti se nachází dvůr a podstáj. Nemovitost je již delší část neobývána.
Novější část domu se sestává v přízemí ze zádveří, chodby, kuchyně, obývacího pokoje, WC, předsíně, technické místnosti, komory a koupelny; druhé podlaží se sestává z předsíně, 2 pokojů, skladu a půdního, dříve obytného prostoru, dále z velké části půdního prostoru. Celková užitná plocha domu je cca 119 m2. Tato část domu se vytápí kotlem na tuhá paliva, lze přitápět i kamny na TP.
Původní část statku o celkové výměře 106,80 m2 se sestává z velké vstupní chodby, velké obytné kuchyně, 2 pokojů, předsíně, koupelny, WC, komory a skladu (dřevníku). Tato část domu je vytápěna lokálně kamny na TP. Nad obytnými místnostmi původního statku se nachází sklad, letní pokoj u půdy, veranda a půdní prostor.
Na původní část domu navazuje výměnek o výměře cca 44 m2, sestávající se z chodby, síně, dílny, venkovního WC a sklad. U staré části domu se nachází sklepy o celkové výměře 25 m2.
Naproti přes dvůr se nachází hospodářská část o výměře cca 63,52 m2, sestávající se ze skladu, chléva a komory. Na hospodářskou část navazuje podstáj o výměře 136 m2.
Starou část statku a novější část domu spojuje zastřešený vjezd do dvora, přes který lze projet vraty na zahradu.
Usedlost se nachází na stavební parcele o výměře 737 m2. Kolem statku se nachází zahrada o výměře 1735 m2. Celková plocha všech pozemků činí 2472 m2.
Dům je napojený na obecní vodovod, elektřinu, odpad je svedený do septiku.
Nemovitost se nachází nedaleko centra obce, je přístupná ze státní asfaltové silnice.
Obec Němčice je vybavena základní občanskou vybaveností, v těsné blízkosti se nachází MŠ a ZŠ, fotbalové hřiště a dětská hřiště, v obci je místní ochod Konzum, pošta, kulturní dům, čerpací stanice, hasiči, 2 penziony (ubytovací zařízení). Litomyšl je od Němčic vzdálená 4 km, cesta autem do 5 minut. V Litomyšli je veškerá občanská vybavenost.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu

Nemovitost nabízí

 Hana Roušarová
Hana Roušarová
Telefon zobrazit telefon

Nemovitost nabízí

 Hana Roušarová
Hana Roušarová
Telefon zobrazit telefon