Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Upravit profil Vložit inzerát Dotazy
Region

Cena na dotaz

G

Mimořádně nehospodárná

  • včetně provize a právního servisu spojeného s převodem nemovitosti
big left
big right
Nemovitost nabízí
Jiří Samek

Stěhuju.cz

Kalkulace stěhování do 90 sekund

Základní informace

Elektřina 230 V, 400 V
Ochrany omezení Národní park
Stav nemovitosti Bezvadný
Plocha zastavěná 175 m²
Způsoby vytápění Ústřední - tuhá paliva, Ústřední - elektrické
ID nemovitosti 376500
Plocha celková 8 434 m²
Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Konstrukce Jiná
Datum vložení 3. listopadu 2023
Plocha užitná 207 m²

Popis nemovitosti

Hledáte něco opravdu výjimečného?

Ve výhradním zastoupení společností RE/MAX Future, Vám tímto nabízíme ke koupi rodinnou chalupu s atraktivním pozemkem o celkové výměře 8 434 m², nacházejícím se v srdci Krkonoš - k. ú. Velká Úpa I.

Dvoupodlažní objekt o užitné ploše 207 m² přinese novým majitelům jedinečný klid a soukromí. Současná dispozice 6+kk nabízí v 1. podlaží obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, ložnici, koupelnu s toaletou, technickou místnost a prostornou lyžárnu. V 2. podlaží, do kterého se dostanete po dřevěném schodišti, se poté nachází další 4 samostatné pokoje. Před chalupou je vybudováno kamenné zápraží s lavičkou, ze které se můžete kochat pohledem na krkonošskou přírodu.

Prodáváno plně vybavené s kompletním nábytkem, který je na fotografiích, chalupu lze tudíž obratem obývat či pronajímat.

Stavba prošla v roce 2015 kompletní rekonstrukcí – oprava roubení, nová dřevěná okna, dveře, krytina střechy, podlahy, koupelna, kuchyň, kompletní půdní vestavba, nové rozvody vody, topení, odpadů, elektroinstalace, … Vytápění je zajištěno skrze teplovodní výměník napojený na kachlová kamna s rozvodem ústředního topení. Jako druhý zdroj tepla je poté možné využít elektrokotel. Pitná voda je do domu přivedena z pramene nad nemovitostí. Odpady svedeny do separační jímky s trativodem.

Nemovitost se nachází na svažitém pozemku o celkové výměře 8 434 m². Tento nadstandardní pozemek nabízí dostatek prostoru a soukromí. V zimních měsících můžete naplno využít potenciálu umístění - na sjezdové tratě se dostanete během chvilky na sněžném skútru nebo vlastní rolbou, kterou je možné si od prodávajícího nad rámec kupní ceny rovněž koupit. Běžkaře určitě pro změnu potěší běžecké trasy, na které můžete vyrazit hned za nemovitostí. V létě poté můžete stejné trasy sjíždět na horských kolech.

Pro pohodlné parkování sněžného skútru a rolby nabízíme společně s prodávanou chalupou možnost koupi 2 zděných garáží (rovněž po rekonstrukci). Garáže se nachází v ulici Černohorská na výjezdu ze Svobody nad Úpou – směr Janské Lázně. Cena za jednu garáž, nad rámec kupní ceny za rodinnou chalupu, činí 1 000 000,- Kč.

Zpracovanou virtuální prohlídku, díky které si můžete nemovitost projít z pohodlí domova, naleznete také na níže uvedeném odkazu:
https://my.matterport.com/show/?m=AKw6FMUiPPr

V případě zájmu o bližší informace mě prosím kontaktujte pomocí e-mailu nebo telefonicky.

Dojezdová vzdálenost

Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu

Podobné nemovitosti

Zobrazit vše (1)
small left
small right