Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Moje filtry Upravit profil Upravit profil Vložit inzerát Vložit inzerát
Region
mapa

7 950 000 Kč

B

Velmi úsporná

  • cena včetně provize a kompletního právního servisu
Hypotéku?

Zjistěte zdarma a nezávazně své možnosti hypotéky u této nemovitosti.

Do oblíbených
Do oblíbených
Nemovitost nabízí
Mgr. Veronika Nüsserová

31 653 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Vyklízim.cz

Nejlevnější vyklízení v Praze a okolí

Základní informace

Konstrukce Zděná
Vlastnictví soukromé
Plocha obytná 58 m²
Energetická náročnost B - Velmi úsporná
ID nemovitosti 27199
Stav nemovitosti Novostavba
Plocha užitná 58 m²
Datum vložení před 8 hodinami
Plocha celková 58 m²
Patro 4.

Popis nemovitosti

Hledáte moderní bydlení v dosahu přírody, s parkováním a dostatkem úložných prostor? Rádi vám zprostředkujeme koupi útulného, slunného bytu 2+kk s příjemným balkónem, v 5. podlaží cihlového domu s výtahem, přímo u parku, ve vyhledávaném projektu Zahrady Nad Rokytkou, Praha 9 - Hloubětín.
Tento nezařízený moderní byt, jehož obytná plocha činí 52.2 m2, je dobře dispozičně řešen - z podlouhlé vstupní chodby s vestavnou skříní a samostatnou toaletou se vchází do prostorného obývacího pokoje se vstupem na příjemný balkon (6 m2). Zde je prakticky řešená moderní kuchyňská linka (lednice, myčka, indukční deska, trouba, mikrovlnná trouba). V ložnici je velká šatní skříň, vstup do koupelny s vanou a druhou toaletou. Na podlahách plovoucí podlahy a dlažba, velká okna. K bytu dále náleží sklepní koje (1.5 m2) a garážové stání v suterénu domu, zahrnuté již v ceně.
Dům je postaven ve vyšším standardu, s použitím moderních materiálů, vstupem na čipy, kamerovým systémem. Okolí je vhodné pro aktivní zájemce - hned za domem můžete využívat Fitness stezku Rokytka a cyklostezku vedoucí až do centra Prahy, nově postavený supermarket je pár minut pěšky, několik drobných obchodů také. Dále skvělá dostupnost do obchodního centra Galerie Harfa nebo Fénix, případně Černý Most, na dálnice směr Liberec, Hradec Králové i Teplice. Stanice MHD rovněž pár minut chůze.
Služby v domě, včetně FO, činí cca 5.500,-Kč, přičemž vyúčtování je vždy s přeplatkem. Prohlídky jsou možné po domluvě, neboť byt je nyní tržně pronajat a lze se domluvit na pokračování nájemní smlouvy. Byt je vhodný rovněž na investici. Uvedená cena v sobě zahrnuje veškerý právní servis a úschovu prostředků. Ev. číslo: 27199. Bližší informace Vám sdělí Mgr. Veronika Nüsserová, 775 777 749, nusserova@reality11.cz

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu

Nemovitost nabízí

 Mgr. Veronika Nüsserová
Mgr. Veronika Nüsserová
Telefon zobrazit telefon

Nemovitost nabízí

 Mgr. Veronika Nüsserová
Mgr. Veronika Nüsserová
Telefon zobrazit telefon

Podobné nemovitosti