4 184 aktuálních nabídek
od 309 realitních kanceláří a soukromníků
ERS reality eu s.r.o. nabízí

Prodej stavební parcely 1155 m²

Vrchovina, Nová Paka (okres Jičín), Česko

990 Kč/m²
990 Kč za m²
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Základní údaje

Datum vložení 14. února 2024 ID nemovitosti 390
Plocha pozemku 1 155 m² Dopravní spojení Autobus, Vlak, Silnice
Elektřina 230 V, 400 V Zdroje vody Veřejný vodovod
Inženýrské sítě Plyn Příjezdy Asfalt

Popis nemovitosti

Prodej rovinatého pozemku o rozloze 1155 m2 v malebné obci Vrchovina, která je částí města Nová Paka. Tento pozemek se nachází v klidné a příjemné části obce, poskytující ideální podmínky pro život v harmonii s přírodou, a zároveň nabízí celoroční přístup po zpevněných cestách. Pozemek je obzvláště atraktivní díky své poloze v blízkosti veškerých inženýrských sítí - elektřina, voda a plyn, což výrazně usnadňuje a zrychluje možnost vaší výstavby.

Dle platného územního plánu je na pozemku možné realizovat výstavbu s využitelností až 40% zastavitelnosti, včetně zpevněných ploch. To vám umožňuje postavit si zde váš vysněný rodinný dům nebo vytvořit útulný prostor pro rodinnou rekreaci, a to vše v souladu s vašimi představami a potřebami. Tato lokalita je perfektní volbou pro ty, kteří hledají klidné bydlení v přírodě, ale zároveň chtějí mít snadný přístup k civilizačním vymoženostem. Nejenže je pozemek situován v nádherné krajině, ale také se pyšní výhodnou polohou s rychlým dosahem na všechny důležité služby v Nové Pace.

Nezmeškejte tuto výjimečnou příležitost k nákupu pozemku, který nabízí nejen skvělou lokalitu, ale také flexibilitu ve využití pro vaše budoucí projekty. Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Tešíme se na vaše dotazy a případnou spolupráci při realizaci vašeho snu o vlastním domově v Nové Pace - Vrchovina.

Nemovitost nabízí

ERS reality eu s.r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist