4 472 aktuálních nabídek
od 312 realitních kanceláří a soukromníků
Broker Consulting, a.s. nabízí

Prodej stavební parcely 1242 m²

Bož. Němcové, České Meziříčí (okres Rychnov nad Kněžnou)

Základní údaje

Datum vložení 18. září 2023 ID nemovitosti 52939
Plocha pozemku 1 242 m² Vlastnictví soukromé

Popis nemovitosti

Hledáte pozemek na stavbu rodinného domu? Chcete bydlet v klidné části obce, kde budete mít blízko do přírody, ale i do města?

Mám pro Vás ideální řešení – stavební pozemek v Českém Meziříčí pro stavbu Vašeho vysněného domu.

Celková plocha pozemku je 1242 m2. Veškeré inženýrské sítě (vodovod, kanalizace, elektřina i plyn) jsou umístěny pod obecní komunikací přímo před pozemkem, stačí si tedy pouze zbudovat požadované přípojky.

Hlavní kritérium pro stavbu rodinného domu dle platného územního plánu je stavbu venkovského typu a zastavěná plocha do 40%, o velikost Vašeho budoucího domu tedy nemusíte mít žádné obavy. Stavba venkovského typu je definována jako stavba, která má maximálně 2 nadzemní podlaží, případně 1 + obytné podkroví. Jaký typ domu je zde možné vybudovat se můžete podívat v přiložené vizualizaci.

Teď zavřete oči a představte si, jak si dáte snídani na terase, kde se budete koukat jen a pouze na pole, děti si mohou nerušeně hrát na zahradě, kde nebudou nikoho rušit.

České Meziříčí nabízí veškerou občanskou vybavenost, ať už se jedná o školu, školku, praktického a dětského lékaře, potraviny nebo kino. Každý si zde najde to své, ať už jste rodina, aktivní sportovec či si chcete na stáří dopřát to, po čem jste celý život snili. Tato lokalita se pyšní skvělou dojezdovou vzdáleností do okolních měst (Dobruška 11,3 km, Opočno 7,5 km, Jaroměř 16,4 km, Hradec Králové 20,9 km)

Pokud máte zájem o prohlídku, nebo více informací, neváhejte mě kontaktovat!

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Bož. Němcové, České Meziříčí (okres Rychnov nad Kněžnou)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Broker Consulting, a.s.
Broker Consulting, a.s.
Kontaktovat prodejce
Broker Consulting, a.s.
Reklama
TOPlist TOPlist