4 184 aktuálních nabídek
od 309 realitních kanceláří a soukromníků
Alexiss Group s.r.o. nabízí

Prodej stavební parcely 2594 m²

Lično, Bačalky (okres Jičín), Česko

4 150 400 Kč
1 600 Kč za m²
+ cena stavby, povolení, materiálů atd.

Základní údaje

Datum vložení 11. února 2024 ID nemovitosti P06764
Plocha pozemku 2 594 m² Dopravní spojení Autobus, Silnice
Elektřina 230 V, 400 V Příjezdy Asfalt
Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Chcete bydlet do Vánoc? Vše připraveno pro rychlou stavbu! Hledáte ideální místo pro život v harmonii s přírodou? Chcete bydlet v klidném a čistém prostředí, nebo vybudovat chalupu, kam budete moct jezdit odpočívat? Představujeme vám malebnou lokalitu Mariánská zahrada v Českém ráji.
Jen hodinu od Prahy zde na vás čeká 2594 m2 velký oplocený a zasíťovaný pozemek se základovou deskou a kompletně připraveným stavebním projektem včetně všech povolení pro stavbu rodinného domu. Vy tak můžete prakticky ihned začít stavět své nové sídlo.
Na pozemku budete mít nádrž na dešťovou vodu značky Romaco, připravené okrasné kameny, 10 tisíc očištěných cihel ke stavbě a pokud budete mít zájem, tak i nové střešní tašky Bobrovky. Součástí projektu je jedlá lesní zahrada. Část stromů už majitelé vysadili, takže tady najdete již jabloň, hrušeň, meruňku nebo třeba jedlé kaštany a červený ořešák.
Ve fotogalerii najdete vizualizace, jak může váš dům vypadat. Je navržen ve vzhledu připomínajícím stodolu, která původně na pozemku stála, projekt však můžete přizpůsobit svým potřebám a přáním.
V rámci stavebních příprav byla vyřízena kompletní povolení, geologické posouzení, stanovení radonového indexu, hydrogeologické posouzení možnosti vrtané studny, poměrů pozemků, domovní vegetační ČOV, mapový podklad pro projekt atd. K dispozici je písemný příslib obce na připojení k nové dešťové kanalizaci, jejíž stavba měla být již v roce 2023 zahájena. Toto vše vám bude v případě koupě předáno.
Celková kupní cena 5 651 500,- Kč se skládá ze dvou částí. Částka 4 150 400,- Kč je cena za 2594 m2 stavebního pozemku. V druhé částce 1 501 100,- Kč jsou zahrnuty náklady na vybudování základové desky, zhotovení přípojek, oplocení, veškerá povolení, projekty, nově vysazené ovocné stromy a nakoupený stavební materiál.
Obec Bačalky-Lično je součástí Českého ráje. Dojedete sem asi za 20 minut z Mladé Boleslavi i Jičína a z Prahy za hodinku. Veškerou občanskou vybavenost včetně lékařů, škol a obchodů budete mít v 5 kilometrů vzdálené Libáni.
Zažijte život ve spojení s přírodou. Čeká na vás v Českém ráji. Přijeďte se o tom přesvědčit osobně. Rádi vám pomůžeme i s vyřízením potřebného financování. Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na vás.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Lično, Bačalky (okres Jičín), Česko
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Pavla Vohradská
Pavla Vohradská
Kontaktovat prodejce
Alexiss Group s.r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist