4 472 aktuálních nabídek
od 312 realitních kanceláří a soukromníků
iRealitka.cz nabízí

Prodej stavební parcely 1010 m²

Butoves (okres Jičín)

1 491 770 Kč
Cena včetně provize a právního servisu.

Základní údaje

Datum vložení 19. září 2023 ID nemovitosti N10527
Plocha celková 1 010 m² Plocha pozemku 1 010 m²
Elektřina 230 V, 400 V Kanalizace Veřejná kanalizace
Zdroje vody Veřejný vodovod Inženýrské sítě Kabelová TV, Plyn

Popis nemovitosti

Prodej pozemku obdélníkového tvaru určeného pro výstavbu rodinného domu o celkové výměře 1.010 m2, který se nachází ve slepé ulici klidné části obce Butoves (okr. Jičín).

V komunikaci u pozemku vedou veškeré inženýrské sítě - elektřina, voda, plyn i kanalizace. Koeficient zastavitelnosti pozemku činí 35 %. Příjezd k pozemku je zajištěn po obecní asfaltové komunikaci.

V obci Butoves se nachází základní občanská vybavenost a dopravní dostupnost - nalezneme zde autobusovou i vlakovou dopravu, obchod s potravinami, dětské hřiště, obecní úřad, restauraci, koupaliště a různá sportoviště. Kompletní občanskou vybavenost pak nalezneme v nedalekém Jičíně, který leží v krátké dojezdové vzdálenosti (8 km) a kam jezdí pravidelné spoje. Stejně tak do Hořic (17 km) a Hradce Králové (40 km) se lze pohodlně dostat hromadnou dopravou.

Jedná se o klidnou obec, která je obklopena lesy a nevede přes ni žádný hlavní tah na větší města. Provoz v obci je tak minimální.

V případě potřeby pro Vás zajistíme nejvýhodnější financování jak pro koupi samotného pozemku tak i následnou výstavbu Vašeho nového domova.

Pro více informací či sjednání prohlídky mě neváhejte kontaktovat. Číslo zakázky: 10527

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Butoves (okres Jičín)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

iRealitka.cz
Reklama
TOPlist TOPlist