4 451 aktuálních nabídek
od 296 realitních kanceláří a soukromníků
Reality 11 nabízí

Prodej stavební parcely 1250 m²

Borová (okres Náchod)

3 650 000 Kč
2 920 Kč za m²
jednání o ceně možné

Základní údaje

Datum vložení 4. ledna 2023 ID nemovitosti 24838
Plocha celková 1 250 m² Plocha pozemku 1 250 m²
Kanalizace Veřejná kanalizace Zdroje vody Veřejný vodovod
Vlastnictví soukromé Stav objektu Rozestavěný

Popis nemovitosti

prodej pozemku-stavební parcely v obci Borová u Náchoda. Pozemek se nachází na horním okraji obce, na celoročně slunném místě. Nemovitost se prodává se zahradním plechovým domkem; s platným stavebním povolením, stavba byla zahájena. Svrchní skrývka kvalitní zemědělské půdy byla ze zákona shrnuta a je uložena na pozemku k případné potřebě pěstování, zahradničení, dorovnání terénu. Součástí prodeje je stavební projekt na stavbu roubenky. V blízkém i vzdálenějším okolí jsou postaveny pouze nízké stavby, moderní rodinné domy, případné vyšší budovy (max.třípodlažní) jsou situovány v nižší nadmořské výšce obce a nebrání výhledu v celých 360°.
K pozemku vede věřejná asfaltová příjezdová komunikace. Stavební parcela je zasíťována. Pozemek je v osobním vlastnictví, zatížen zástavním právem smluvním. Na pozemek je přivedena voda pouze pro stavbu (není zbudována šachta).
V obci Borová je zbudován vodovod a kanalizace pro celou obec. Plyn do obce není zaveden. Služby: škola mateřská (3-6let) a ZŠ 1-9.třída se školní jídelnou, pošta, zdravotnické zařízení - ordinace pro dospělé, pediatr, stomatologie poskytuje sousední městys Nový Hrádek, popř. Olešnice v Orlických horách nebo okresní město Náchod, kde jsou k dispozici všechny veřejné služby. V zimním období jsou komunikace udržovány čisté a bezpečně sjízdné.
Obec Borová se nachází v okrese Náchod v Podorlické pahorkatině (podhůří Orlických hor) v nadmořské výšce 630 m.n.m.; leží 14 km od okresního města Náchod a při hranici s Polskem, žije zde 215 obyvatel.
Dominantou obce je kaple Božského srdce Páně. Borová a její okolí nabízí bydlení v krásné přírodě, na čistém vzduchu. K výletům do blíkého okolí zve rozhledna na Šibeniku (nový Hrádek), na Sendraži; okolí je protkáno cyklostezkami, je to ráj houbařů a nejen milovníků přiírody.
Nabízím prohlídku. (dokumenty: stavební povolení, stavební projekt.. jsou k nahlédnutí u makléře) Ev. číslo: 24838. Bližší informace Vám sdělí Ing. Dana Židek, 776 303 262, zidek@reality11.cz

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Borová (okres Náchod)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Ing. Dana Židek
Ing. Dana Židek
Kontaktovat prodejce
Reality 11
Reklama
TOPlist TOPlist