4 184 aktuálních nabídek
od 309 realitních kanceláří a soukromníků
CENTURY 21 Česká republika nabízí

Prodej stavební parcely 40620 m²

Chorvatsko

6 225 000 EUR
3 637 Kč za m²
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Základní údaje

Datum vložení 1. července 2023 ID nemovitosti 149331951
Plocha pozemku 40 620 m² Dopravní spojení Autobus
Kanalizace Vlastní ČOV Zdroje vody Veřejný vodovod
Inženýrské sítě Internet

Popis nemovitosti

Příležitost pro investory - stavební pozemek 40.620 m2, ideální poloha v Pule!

Pula je největší město Istrijské župy, které se nachází v jihozápadní části Istrijského poloostrova v dobře chráněné zátoce. Město má dlouhou tradici vinařství, rybolovu, stavby lodí a cestovního ruchu a je také tranzitním přístavem. Pula byla kulturním centrem Istrie již od římských dob!
S ohledem na specifickou a ideální polohu města (převážně obklopeného mořem) není mnoho prostoru pro expanzi kromě směrem do „vnitřku“, tedy směrem k hranicím obcí Medulin a Ližnjan.
Vedle obchvatu, jen pár set metrů od center jako je Pula, Plodin, Lidl, Kaufland atd., nabízíme stavební pozemek ideální pro investory, kteří by z něj chtěli udělat zcela novou městskou část.

Pozemek má pravidelný tvar (cca 200*200m) a zároveň se nachází v rovinaté oblasti bez svažitosti, ideální pro výstavbu většího množství staveb. S ohledem na GUP a územní plán sahají možnosti výstavby do 50 % terénu. Jak je patrné z mapy GUP, předmětná oblast patří do zóny M - smíšené obytné - podnikatelské, veřejné a sociální účely.

V současné době vzniklo ideální řešení se stavebními razítky, podle kterého 700+ bytů (bytových jednotek), sociální stavby v podobě hřišť a/nebo dětských parků, zelené plochy, komerční objekty jako obchody, kanceláře apod. a mohla by být vybudována stravovací zařízení, jako jsou restaurace, a další bary.

Pozemek je určen pro investory, kteří uznávají možnost výstavby a kteří by případným vstupem do projektu vybudovali ve městě zcela nové sídliště a povýšili sídliště i město na vyšší úroveň.

Veškeré inženýrské sítě jsou na pozemku, v současné době je pronajato 230kWh a je zde možnost dokoupení dalších 600-1000kWh a také v případě potřeby možnost výstavby dalších rozvoden. Vodovodní a kanalizační síť je zavedena a prochází a obklopuje celý pozemek. Přístup je z asfaltové a veřejné komunikace.

Nabízela by se i možnost dokoupení pár okolních polí a v tom případě by celková plocha mohla přesáhnout 100 000 m2.

Pro všechny další informace a případnou prohlídku nás, prosím, s důvěrou kontaktujte.

V nabídce naší realitní kanceláře máme již přes 2000 zahraničních nemovitostí, rádi Vám s koupí nemovitosti poradíme.

Nemovitost nabízí

Zákaznická linka
Zákaznická linka
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Česká republika
Reklama
TOPlist TOPlist