4 542 aktuálních nabídek
od 293 realitních kanceláří a soukromníků
CENTURY 21 Česká republika nabízí

Prodej stavební parcely 1104 m²

Vendolí (okres Svitavy)

1 350 000 Kč
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Základní údaje

Datum vložení 12. dubna 2023 ID nemovitosti 14433166
Plocha pozemku 1 104 m² Dopravní spojení Autobus, Vlak, Silnice
Elektřina 230 V Kanalizace Veřejná kanalizace
Zdroje vody Veřejný vodovod Příjezdy Beton

Popis nemovitosti

Skvělá příležitost na nákup pozemku ve vesnici Vendolí v blízkosti města Svitav. Jelikož se pozemek rozprostírá na jižním svahu, je zaručené, že si celý den můžete užívat slunce.
V územním plánu je tento pozemek vedený jako stavební parcela. Výhodou je, že na pozemek je přivedená elektřina. A také to, že na hranici vede vodovodní řád a kanalizace.
Majitelé vedlejší parcely uvažují o stavbě domu (viz foto). Dali jsme tedy jako inspiraci pro zájemce. Zároveň vám můžeme poskytnout kontakt na tuto firmu. Novou dřevostavbu můžete pořídit už od cca 725.000,-.

Z Vendolí vede cyklostezka do Svitav, tudíž v dobrém počasí lze dojet na kole či dojít pěšky. Ve vesnici je kompletní občanská vybavenost, najdete zde školu, školku, ale také sportovní areál s fotbalovým a dětským hřištěm. V blízkosti je také Vodárenský les, pro ty, kteří mají rádi procházky.

Když započtete náklady na koupi pozemku a případné řešení bydlení tímto způsobem, můžete bydlet v blízkosti města ve svém za velmi dobrou cenu.
A nebo tento pozemek využít jako investici do budoucna.

Větší detail můžete vidět ve virtuální prohlídce, videu a fotkách. Jedná se o první virtuální prohlídku pozemku v našem okrese. Zároveň vám tento pozemek ráda ukážu na osobní prohlídce, tak mě neváhejte kontaktovat.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Vendolí (okres Svitavy)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Alice Müllerová
Alice Müllerová
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Česká republika
Reklama
TOPlist TOPlist