4 472 aktuálních nabídek
od 312 realitních kanceláří a soukromníků
CENTURY 21 Česká republika nabízí

Prodej stavební parcely 2952 m²

Růžová, Ledeč nad Sázavou (okres Havlíčkův Brod)

3 990 000 Kč
včetně provize

Základní údaje

Datum vložení 24. ledna 2023 ID nemovitosti 8123039
Plocha pozemku 2 952 m² Elektřina 230 V
Kanalizace Veřejná kanalizace Zdroje vody Veřejný vodovod

Popis nemovitosti

Nabízíme vám pozemek pro výstavbu samostatného rodinného domu přímo v centru města Ledeč nad Sázavou. Pozemek o celkové výměře 2.952 m2 má úchvatný výhled na Hrad Ledeč nad Sázavou a řeku Sázavu. Je zde hotová projektová dokumentace a započaté řízení o stavební povolení.

Pozemek je rozdělen na dvě části, první část je stavební o výměře 887 m2, kde stál původní dům a je zpracován projekt na výstavbu nového domu. Druhá část je svažitá jižně orientovaná zahrada o celkové výměře 2.065 m2 s možností různorodého využití.

Pozemek má na hranici pozemku z inženýrských sítí vodovod, kanalizaci a elektřinu.

Ve městě je veškerá občanská vybavenost: ZŠ, MŠ, gymnázium s vyšší odbornou školou, pošta, městský úřad, poliklinika, potraviny: Billa a Penny, vinotéka, restaurace, pekárna. Výborná dopravní dostupnost: exit 66 na D1. Ledeč nad Sázavou je historické město s Hradem Ledeč nad Sázavou ve středním Posázaví, ve středu České republiky, ležící na severozápadě kraje Vysočina. Od okresního města Havlíčkova Brodu leží asi 30 km západně, od krajského města Jihlavy asi 45 km severozápadně. Město leží na obou březích řeky Sázavy, na pravém břehu na skále stojí hrad z poloviny 13. století. Na levém břehu leží historické jádro města s gotickým kostelem sv. Petra a Pavla, které je od roku 2003 vyhlášeno městskou památkovou zónou. Nedaleko se nachází přírodní rezervace Stvořidla.

V případě zájmu o více informací, nebo domluvení prohlídky kontaktujte makléře nemovitosti.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Růžová, Ledeč nad Sázavou (okres Havlíčkův Brod)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Stanislav Šelder
Stanislav Šelder
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Česká republika
Reklama
TOPlist TOPlist