4 197 aktuálních nabídek
od 309 realitních kanceláří a soukromníků
NEXT REALITY GROUP a.s. nabízí

Prodej stavební parcely 1079 m²

Oucmanice (okres Ústí nad Orlicí), Česko

2 498 000 Kč
2 315 Kč za m²

Základní údaje

Datum vložení 21. února 2024 ID nemovitosti N103922
Plocha pozemku 1 079 m² Vlastnictví soukromé

Popis nemovitosti

Chcete si konečně postavit dům dle svých představ? Na zainvestovaném pozemku v trojúhelníku mezi městy Choceň, Brandýs n. Orlicí a Ústí n. Orlicí?

Ve velmi hezkém koutě obce Oucmanice se na kopci přímo nad rybníkem nachází několik pozemků určených pro výstavbu rodinných domů. Nabízíme Vám příležitost jeden z nich o velikosti 1079 m2 získat.

Jedná se o pomyslný střed budoucí zástavby. Pozemek je velmi mírně svažitý, s jižní orientací zaručující maximální proslunění a s výhledem na rybník a náves s bus zastávkou.

Pozemek je celkově připraven, je v podstatě reálné požádat o stavební povolení a začít vzhledem k tomu, že na horní hranici jsou veškeré dostupné sítě - přípojka kanalizace, vodoměrná šachta na pozemku, elektřina. Mezi pozemky asfaltová komunikace, podél pozemku stání pro návštěvy, veřejné osvětlení.

5 min jízdy od pozemku se dostanete na vlakové nádraží v městečku Brandýs n. Orlicí, veškerou občanskou vybavenost naleznete 9 min jízdy ve městě Choceň a Ústí nad Orlicí, to ostatní, pokud by vám přeci jen cokoliv chybělo, najdete v krásném městě Litomyšl, 20 min čisté jízdy z místa.

Za sebe mohu konstatovat, že kopec sám vyzařuje cosi pozitivního. Důvod neznám, ale možná je místo spjato s historickými událostmi, možná sem mohli zabloudit na svých procházkách okolo Brandýsa nad Orlicí i T. G. Masaryk, spisovatelé Julius Zeyer, K. V. Rais, Alois Jirásek a další vzhledem k tomu, že po vybudování železnice v Brandýse n. Orlicí se stalo prostředí lesů a vesnic v okolí velmi vyhledávanou lokalitou … je potřeba zhlédnout a udělat si vlastní představu.

Rozhodně doporučujeme. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N103922.

Nemovitost nabízí

 Ladislav Sýkora
Ladislav Sýkora
Kontaktovat prodejce
NEXT REALITY GROUP a.s.
Reklama
TOPlist TOPlist