4 542 aktuálních nabídek
od 293 realitních kanceláří a soukromníků
MojePole.cz nabízí

Prodej zemědělské půdy 2812 m²

Štít, Klamoš (okres Hradec Králové)

Fotky 3

Základní údaje

Datum vložení 25. května 2023 ID nemovitosti 3558
Plocha celková 2 812 m² Plocha pozemku 2 812 m²
Obytná plocha 2 812 m² Užitná plocha 2 812 m²
Plocha zastavěná 2 812 m² Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Hledáte vhodnou investiční příležitost jak zhodnotit své volné finance a zároveň se chcete bránit zvyšující se inflaci? Investuje bezpečně do zemědělské půdy.

Nabízím exkluzivně k prodeji pozemek v katastrálním území Štít v okrese Hradec Králové v Královéhradeckém kraji.

K prodeji je 1/2 výměry na pozemku parc. č. 239/18 zapsanou na LV 163 v KÚ Štít.

Celková výměra dotčeného prodávaného území je 2 812 m2 a je vedeno jako orná půda. Na pozemky je momentálně uzavřena pachtovní smlouva, je tedy zajištěno jeho obhospodařování. Po uplynutí výpovědní doby je možné na nich hospodařit.

Štít je vesnice v okrese Hradec Králové, místní část obce Klamoš. Klamoš je obec v okrese Hradec Králové, 4 km na jihovýchod od Chlumce nad Cidlinou. V obci se nachází rybník Homolák. Jižně od obce se nachází regionální biocentrum Klamošsko. Obec se nachází poblíž dálnice D11. Je zde zajištěna pravidelná autobusová doprava.

Zemědělská půda je dlouhodobě vnímána jako bezpečná investice udržující trvalou hodnotu. Stabilní růst ceny půdy představuje ochranu investic před rostoucí inflací. Za rok 2022 vzrostla cena půdy o 13,5 % oproti roku 2021. Vzhledem ke snadnosti a nízké rizikovosti je investice vhodná i pro méně zkušené investory, kteří usilují o správně diverzifikované portfolio.

Pozemky jsou prodávány v zastoupení přímého majitele, neplatíte tak žádnou provizi navíc.

V případě dotazů k pozemkům nebo zájmu o koupi kontaktujte přímo makléře, jehož kontaktní údaje jsou uvedeny níže. Nezaujala vás tato konkrétní nabídka? Vyplňte nezávaznou poptávku na našich webových stránkách a budete pravidelně dostávat nové nabídky e-mailem.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Štít, Klamoš (okres Hradec Králové)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Barbora Škrinárová
Barbora Škrinárová
Kontaktovat prodejce
MojePole.cz
Reklama
TOPlist TOPlist