4 306 aktuálních nabídek
od 309 realitních kanceláří a soukromníků
CENTURY 21 Česká republika nabízí

Prodej zemědělské půdy 400 m²

Chorvatsko

video
Fotky 7
9 500 EUR
578 Kč za m²
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Základní údaje

Datum vložení 20. prosince 2022 ID nemovitosti 149231140
Plocha pozemku 400 m² Dopravní spojení Autobus
Bazény Venkovní

Popis nemovitosti

Kraj Istrie je známý jako jeden z nejvhodnějších regionů pro život a nabízí mnoho přírodních krás podpořených teplým středomořským klimatem a velmi srdečným obyvatelstvem. Na samém jihozápadě Istrijského poloostrova, ostrovy Brijuni, ve velmi atraktivní lokalitě v bezprostřední blízkosti moře, se nachází vesnice Mandriol, která představuje jedinečnou lokalitu pro milovníky přírodních krás, klidu, sportu a rekreaci, která rok od roku vzbuzuje rostoucí zájem domácího i zahraničního obyvatelstva.

Přímo v Mandriolu, ve výborné lokalitě, se nachází tento krásný pozemek o velikosti 399 m2 obdélníkového tvaru. Pozemek se nachází v klidné lokalitě s čistou příjezdovou cestou a dokumentací, je upraven a vyčištěn, je obklopen krásnou přírodou a zelení nedaleko veškeré doprovodné vybavenosti.

Zmíněný pozemek představuje velmi zajímavou investici ve výborné lokalitě a poskytuje budoucímu kupujícímu velmi ekonomickou investici za účelem koupě jednoho či více pozemků pro různé účely, a to pozemků pro odpočinek a rekreaci nebo jejich zprostředkování.

Pro všechny další informace a případnou prohlídku nás, prosím, s důvěrou kontaktujte.

Nemovitost nabízí

Zákaznická linka
Zákaznická linka
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Česká republika
Reklama
TOPlist TOPlist