4 472 aktuálních nabídek
od 312 realitních kanceláří a soukromníků
Apres reality nabízí

Prodej komerčního pozemku 4959 m²

Havlíčkův Brod

Základní údaje

Datum vložení 18. září 2023 ID nemovitosti 40
Plocha celková 4 959 m² Plocha pozemku 4 959 m²
Užitná plocha 4 959 m² Kanalizace Veřejná kanalizace
Zdroje vody Veřejný vodovod

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji soubor nemovitostí, které se skládají 4 pozemků. Pozemky se nachází, v poslední možné zastavitelné, jihovýchodní průmyslové zóně města Havlíčkův Brod v katastrálním území Mírovka. V těsném sousedství jsou výrobny Futaba Czech, s.r.o. a Plnírna Primagas, s.r.o.
Celková výměra pozemků je 4.959m2.
Pozemky jsou dle platného územního plánu města Havlíčkův Brod definovány jako zastavitelné plochy pro výrobu a skladování (VL), pouze malá část na severním okraji pozemku parc. č. 1017/11 je definována jako plocha zemědělská (NZ). V platném územním plánu je předmět prodeje označen symbolem Z136 - zastavitelná plocha pro lehkou průmyslovou výrobu - výroba, skladování, lehký průmysl. Koeficient zastavitelnosti činí 70%.

Pozemky jsou dostupné prostřednictvím pozemku parc. č. 1012/2, který je ve vlastnictví města Havlíčkův Brod. Tento pozemek je dle platného ÚP určen pro dopravní napojení předmětu prodeje a je označen symbolem Z181- plocha pro dopravní napojení zastavitelné plochy Z136.

Investiční potenciál pozemků výrazně zvyšuje realizace jihovýchodního obchvatu kolem Havlíčkova Brodu (300 metrů na nájezd obchvatu), který propojí výpadovku I/34 na Žďár nad Sázavou a Pardubice se silnicí I/38 vedoucí do Jihlavy.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat!

Nemovitost nabízí

 Jaroslav Vacek
Jaroslav Vacek
Kontaktovat prodejce
Apres reality
Reklama
TOPlist TOPlist