3 298 aktuálních nabídek
od 232 realitních kanceláří a soukromníků
iRealitka.cz nabízí

Prodej komerční 3200 m²

Husova, Valdické Předměstí, Jičín

24 990 000 Kč
7 809 Kč za m²
Cena včetně všech poplatků
Návštěvník
186
Již prohlíželo tuto nemovitost

Základní údaje

Datum vložení
10. prosince 2018
ID nemovitosti
N900505
Plocha celková
3 200 m²
Plocha pozemku
3 200 m²
Plocha zastavěná
1 040 m²
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná
Dopravní spojení
Autobus, Vlak, MHD, Silnice
Elektřina
230 V, 400 V
Zdroje vody
Veřejný vodovod, Místní zdroj
Zdroje vody
Veřejný vodovod, Místní zdroj
Inženýrské sítě
Kabelová TV, Plyn

Popis nemovitosti

Prodej investičně zajímavého obchodního prostoru s pozemkem o CP 3200 m2 v centru města Jičín. V objektu se nachází solná jeskyně a jídelna. Především ta poskytuje velký investiční potenciál, neboť se objekt nachází přímo u frekventované hlavní komunikace vedoucí do centra města. Navíc na pozemku je dostatek místa na parkování. Potažmo lze pozemek rozdělit a využít i pro jiné podnikatelské účely, např. ubytovna, samoobslužná myčka a další. Štít objektu je navíc velmi dobře viditelný ze zmíněné komunikace, což může sloužit jako lukrativní reklamní plocha (ať už pro objekt samotný nebo na nezávislý pronájem reklamní plochy).

Jídelna byla v provozu do ledna 2016, těšila se velké oblibě a dodnes je lidmi vyhledávána (přestože je v současné době uzavřena). Denně jídelna obsloužila 250 – 300 lidí a toto číslo by bylo možné navýšit o dalších 150 – 200 porcí v podobě rozvozu. Prostor jídelny se také pronajímal na různé akce jako např. rauty, oslavy a večírky.

Solná jeskyně je v provozu od března 2007. Fixní náklady na ni jsou minimální. Zařízení nevyžaduje vysoké odběry elektřiny, plynu a vody. Klientela zákazníků se skládá nejen z pravidelných návštěvníků, ale také z hostů okolních hotelů a tříd MŠ a ZŠ, se kterými je dohodnutá spolupráce. Prostor solné jeskyně je vybaven Wi-Fi připojením. Dále se zde nachází místnosti, kde lze provozovat další wellness služby či zřídit kanceláře. V minulosti zde bylo solárium, kosmetika a pedikúra. Další možností je pak vytvořit z prostoru recepce a okolních místností kavárnu či bar.

Dispozice solné jeskyně je následující: recepce, čekárna, jednací místnost, technická místnost, jeskyně, chodba a WC. Část budovy, kde se nachází jídelna, má dispozici: jídelna (předsálí), jídelna, kuchyň, kancelář WC.

Objekt s jídelnou a solnou jeskyní má rozlohu 580 m2. Druhý objekt, který se na pozemku nachází a slouží jako skladový prostor, se rozléhá na ploše 460 m2.

Objekt není zatížen žádnými právními vadami a lze jej tak financovat i úvěrem. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat. Číslo zakázky: 900505

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Husova, Valdické Předměstí, Jičín
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

iRealitka.cz
Reklama
TOPlist TOPlist