4 451 aktuálních nabídek
od 296 realitních kanceláří a soukromníků

Nové Ohrazenice

Pardubice, U Sportovní školy, 369 č.p.

od 3 541 250 Kč

Základní údaje

Zahájení prodeje 1. května 2021 Dokončení výstavby 28. února 2023
Datum nastěhování 1. května 2023 Energetická náročnost B - Velmi úsporná
Nabízené nemovitosti 16 Stránky projektu https://www.noveohrazenice.cz/
Datum vložení 8. prosince 2022

Popis developerského projektu

Společnost LOUDA Reality Vám nabízí moderní bytové a nebytové jednotky ve svém developerském projektu Nové Ohrazenice v klidné okrajové části města Pardubice. Lokalita se nachází na severním okraji města s výbornou občanskou vybaveností v místě (obchodní jednotky, škola, školka, hřiště, služby, MHD) a také s dobrou dopravní dostupností do Prahy a Hradce Králové, tak do centra Pardubic.

Projekt Nové Ohrazenice se skládá z více etap. První dvě etapy již byly realizovány a jsou předány novým majitelům k bydlení. Nyní je v prodeji III. etapa projektu, bytový dům s názvem Perseus, který obsahuje 51 moderních bytových jednotek a 3 nebytové prostory k provozování služeb. Bytový dům Perseus je momentálně ve výstavbě, jedná se o dům se čtyřmi nadzemními podlažími a jedním podzemním podlažím, ve kterém se nachází parkovací stání a sklepní kóje, které je možno si k bytu dokoupit. Nabízené byty jsou ve velikostech od 1+kk až po velké prostorné byty 5+kk s velkými terasami. Výměry bytových jednotek jsou od 40 m2 až do 259 m2 vč. teras. Ke každé bytové jednotce náleží prostorný balkon nebo terasa.

Bytový dům Perseus bude nabízet díky nízkoenergetickému provedení stavby (štítek PENB třída B) do budoucna i úsporu Vašich finančních nákladů na provoz a energie spojené s užíváním bytu. Vytápění a ohřev TUV bude řešen dálkově - horkovodem z Opatovic. V bytech budou instalovány vnitřní žaluzie a kvalitní zařizovací předměty a vybavení bytu.

Nyní probíhá výstavba bytového domu Perseus, jeho dokončení je naplánováno na 1. čtvrtletí roku 2023 a nastěhování do bytových jednotek je v plánu nejpozději ve 2. čtvrtletí roku 2023. Pro bližší informace o projektu a jeho dalších etapách výstavby nás kontaktujte.


Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

LOUDA REALITY a.s.
Kontaktovat prodejce
LOUDA REALITY a.s.
TOPlist TOPlist

Kontaktovat developera

Nevyplňujte
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů