4 221 aktuálních nabídek
od 304 realitních kanceláří a soukromníků

Nové Dašice

Dašice, U Kasáren

od 2 813 000 Kč

Základní údaje

Zahájení prodeje 27. března 2023 Dokončení výstavby 31. prosince 2024
Energetická náročnost B - Velmi úsporná Stránky projektu https://novedasice.cz
Datum vložení 3. dubna 2023

Popis developerského projektu

Projekt Nové Dašice jsme připravili s hlavním cílem umožnit bydlení v klidném prostředí rezidenční čtvrti, s dobrou dopravní dostupností Pardubic, Hradce Králové či Vysokého mýta.

Dalším důležitým cílem byla snaha nabídnout možnost vlastního bydlení pro co nejširší skupinu obyvatel s využitím současných bytových trendů a zároveň za dostupné ceny.

Projekt bude realizován v západním cípu půdorysu města Dašic, jako jeho poslední urbanizovaný celek, který se otevírá do volné přírody s výhledem na Kunětickou horu.

Bytové domy jsou navržené s bezbariérovým vstupem jak do společných prostor, tak i do bytových jednotek. Samozřejmostí jsou moderní výtahy. Každý bytový dům má vlastní kotelnu, která bude zajišťovat jak topení, tak i ohřev TÚV. Energetická náročnost budovy je ve třídě B – velmi úsporná.

Nyní jsou již 4 bytové domy postaveny (A, B, C, D). Aktuálním plánem je v druhé etapě vybudování dalších 90 bytových jednotek ve 4 bytových domech (E,F,G,H), s funkčně řešenými dispozicemi 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk. Každá bytová jednotka bude mít balkon nebo terasu, sklepní kóji a vlastní parkovací stání.

První nadzemní podlaží tvoří společné prostory, sklepní kóje a krytá parkovací stání. Další nadzemní podlaží tvoří bytové jednotky o dispozici 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk o celkové výměře od 38 do 116m2. 

Jedním z důležitých prvků moderního bydlení je kvalitní dopravní spojení. Projekt Nové Dašice kloubí tuto nespornou výhodu s kombinací přírody a pohodou venkova. Ať autem či autobusovou dopravou (zastávka pár metrů od bytových domů) se za pár minut dostanete do samého centra Pardubic.

Budoucí majitelé se mohou těšit na zrychlení dopravy mezi Dašicemi a Pardubicemi v podobě nově budovaného přivaděče, který výrazně zkrátí dobu jízdy do Pardubic. Další výhodou je nájezd na silnici R35, která vás rychle a pohodlně spojí s Hradcem Králové i s dálnicí D11.

V dané lokalitě je v budoucnu plánovaná výstavba supermarketu a čerpací stanice, tím se zvýší obyvatelům komfort.

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

OTROŠINA Invest
Kontaktovat prodejce
TOPlist TOPlist

Kontaktovat developera

Nevyplňujte
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů