4 319 aktuálních nabídek
od 309 realitních kanceláří a soukromníků

MLÝN HERLÍKOVICE - horské apartmány

Vrchlabí, Horská

od 4 054 000 Kč

Základní údaje

Zahájení prodeje 1. června 2021 Dokončení výstavby 1. června 2021
Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná Stránky projektu https://mlynherlikovice.cz/
Datum vložení 2. ledna 2023

Popis developerského projektu

30 APARTMÁNŮ: 4 podlaží, maximální komfort v každém apartmánu. Vybavení spojuje praktický, minimalistický a moderní design.


ZÁBAVA PRO DĚTI I DOSPĚLÉ: Na své si přijde opravdu každý! Děti mohou využít zábavné hřiště, milovníci sauny útulné wellness s vířivkou a relax zónou. Nová přátelství pak můžete navázat ve společenské místnosti.


PŘIRODA I KULTURA: Krkonoše jsou bohaté nejen na přírodní krásy, ale i na historii a kulturu. Lokalita zkrátka zajistí program pro všechny. Děti ocení zejména školy lyžování ve ski areálech, seniory jistě potěší nenáročné rovinaté stezky krkonošskou krajinou.


PODNIKATELÉ ČI FIRMY MAJÍ NÁROK NA ODPOČET DPH VE VÝŠI 21%.


POŘÍZENÍ APARTMÁNU JE NA RÁMEC VAŠICH FINANČNÍCH MOŽNOSTÍ? PRAVĚ PRO VÁS JE TU


SPOLUVLASTNICKÝ PODÍL, který vám efektivně sníží náklady na investici do vašeho apartmánu. A to jeho rozdělením mezi více investorů, uživatelů. Vlastníci apartmánu využívají jednotku dle výše svého spoluvlastnického podílu. Neobsazené termíny bude provozovatel apartmánů dále pronajímat. A tak vám bude apartmán přinášet radost a užitek i když jej právě nebudete obývat.

Máte velkou rodinu a pořízení velkého apartmánu na horách je nad rámec vašich finančních možností? Zkuste formu spoluvlastnictví. Můžete se domluvit například se svými kamarády. Velký apartmán pro pěti až šestičlennou rodinu by vás potom nestál 11 761 750 Kč, ale v případě 3 spoluvlastníků by vaše investice mohla být jen cca 3 921 000 Kč.

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

Aequitas Real Estate s.r.o.
Kontaktovat prodejce
TOPlist TOPlist

Kontaktovat developera

Nevyplňujte
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů