4 154 aktuálních nabídek
od 295 realitních kanceláří a soukromníků

METEOR 2

Hradec Králové, K Meteoru

od 4 850 000 Kč

Základní údaje

Energetická náročnost B - Velmi úsporná Nabízené nemovitosti 3
Stránky projektu https://meteor2.cz/ Datum vložení 8. července 2022

Popis developerského projektu

V Hradci Králové v části Svobodné Dvory v ulici K Meteoru byla zahájena výstavba dalších bytových domů označená jako METEOR 2.


Výstavba navazuje na již zrealizovanou lokalitu Meteor a bude opět nabízet moderní třípodlažní bytové domy. Projekt na počátku nabídl bytový dům označený jako BD 11, další rok BD 09 a nyní pokračuje.


Oba plánované bytové domy BD 12 a BD 10 nabídnou 32 nových bytových jednotek v bytových domech se zahrádkami, terasami, balkony, garážemi a sklepy. Kolem domů mají vlastníci bytů možnost koupit parkovací stání. Výstavba prvního domu BD 12 byla zahájena v březnu 2022 a dokončení (kolaudace domu), a tedy možnost nastěhování je plánová na počátek roku 2024.


První dům BD 12 bude opět nabízet 16 nových bytových jednotek s dispozicemi 2+kk až 4+kk s dalším příslušenstvím a součástmi jako předchozí domy, tj. bytové jednotky v přízemí se zahrádkou a terasou, bytové jednotky v 1. patře s balkonem a bytové jednotky ve 2. patře se dvěma terasami. Ke každému bytu je v ceně bytu sklep. Zděný bytový dům bude mít 3. nadzemní podlaží, čistě obytná plocha bytů se pohybuje od 50 m2 do 96 m2.


V roce 2023 pak bude zahájena výstavba druhého domu BD 10. Klienti mají možnost individuálně interiér upravovat, měnit rozložení příček, volit vlastní odstín podlah, obkladů, dveří, vlastní variantu sanity apod.


Pro lepší představu odporučujeme navštívit lokalitu a prohlédnout si již zrealizované domy.


Byty jsou prodávány do osobního vlastnictví a lze jejich koupi financovat prostřednictvím hypotečního úvěru nebo stavebního spoření.


V případě zájmu prosím kontaktujte makléře:

Jana Hubáčková

tel.: 607 725 254

e-mail: hubackova@donetta.cz


Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

Donetta reality s.r.o.
Kontaktovat prodejce
TOPlist TOPlist

Kontaktovat developera

Nevyplňujte
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů