4 449 aktuálních nabídek
od 315 realitních kanceláří a soukromníků
MK reality nabízí

Pronájem výrobního objektu

Červená Voda (okres Ústí nad Orlicí)

15 000 Kč/měsíc
cena nájmu je uvedena bez záloh na energie

Základní údaje

Datum vložení 15. září 2023 ID nemovitosti 528
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

K pronájmu nabízíme truhlárnu se zázemím v obci Červená Voda. Původně areál sloužil k zemědělské činnosti, později byl přebudován na areál výrobního charakteru. Původní stavba pochází přibližně z roku 1920 a současný majitel renovuje nemovitost tak, aby jí navrátil and #34;původní duši and #34;. Areál se nachází na pozemkovém souboru o celkové výměře 4.494 m2 a tvoří jej centrální výrobní hala, která sestává z výrobních ploch a administrativní části. Zastavěná plocha: 3.525 m2. Dostupná infrastruktura: zpevněná příjezdová komunikace - přístup z hlavní komunikace procházející obcí. Měsíční nájemné je uvedeno bez spotřebovaných energií a nájemného za vybavení.
Z hlediska platné územně plánovací dokumentace je lokalita definovaná jako plocha výroby a skladování - drobná a řemeslná výroba (VD). Hlavní využití: provozovny výrobních a opravárenských služeb. Přípustné využití: skladovací objekty a manipulační plochy potřebné pro provoz předmětné výroby, související dopravní a technická infrastruktura - inženýrské sítě, související doprovodná a izolační zeleň, pozemky technického vybavení pro nakládání s odpady - sběrný dvůr, sběrné místo, stavby pro obchod, služební byty, stavby pro bydlení majitelů provozoven.
Nemovitost prošla náročnou rekonstrukcí, kdy byly vyměněny veškeré rozvody a topný systém. Dokončit je třeba opravy ploch střech a fasády budov. Nemovitost je v provozu a lze jednat o prodeji zařízení. Na vyžádání poskytneme další informace. Nemovitost lze řešit i formou koupě.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Červená Voda (okres Ústí nad Orlicí)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Monika  Kindlová
Monika Kindlová
Kontaktovat prodejce
MK reality
Reklama
TOPlist TOPlist