4 197 aktuálních nabídek
od 309 realitních kanceláří a soukromníků
GENERA s.r.o. nabízí

Prodej výrobního objektu 23838 m²

1. máje, Chudonice, Nový Bydžov (okres Hradec Králové), Česko

Základní údaje

Datum vložení 30. ledna 2024 ID nemovitosti N01041
Plocha celková 23 838 m² Plocha pozemku 23 838 m²
Užitná plocha 23 838 m² Plocha zastavěná 3 138 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Vlastnictví soukromé
Stav objektu Špatný

Popis nemovitosti

Prodáme zpevněný pozemek o celkové výměře 23.838 m² určený pro průmyslovou výrobu a skladování v obci Nový Bydžov.

Na pozemku se nacházejí tři stavby v podprůměrném technickém stavu: objekt garáží 922 m2 (celkem 10 velkých a 6 menších garáží), montovaná ŽB hala 508 m2 a montovaná ocelová dvoulodní hala 1.708 m2. Energetická náročnost budov G.

Inženýrské sítě: elektrická energie: VN na pozemku; pitná voda: ANO, ze sousedního areálu (zajištěno věcným břemenem), městský řad cca 100 m od hranice pozemku; zemní plyn: STL cca 100 m od hranice pozemku; kanalizace: městský řad cca 100 m od hranice pozemku. Přístup na pozemek je zajištěn služebností cesty a stezky přes sousední areál a na severním okraji pozemku se nachází komunikace v majetku obce.

V územním plánu je celý pozemek veden jako Plochy výroby a skladování – lehký průmysl – VL; hlavní využití: průmyslová výroba a skladování, kde negativní vliv nad přípustnou mez nepřekračuje hranice areálu s výjimkou související dopravy; přípustné využití: pozemky staveb lehké průmyslové výroby, výrobních služeb a řemeslné výroby, pozemky staveb pro skladování, pozemky staveb zemědělské výroby rostlinné, pozemky staveb pro krátkodobé skladování odpadů (sběrné dvory), pozemky dopravní a technické infrastruktury pro obsluhu řešeného území.

Poznámka 1: Pozemek je zatížen smluvním předkupním právem pro vlastníka sousedního areálu.
Poznámka 2: Dopravník a silo u montované ocelové haly, ČS PHM ani trafostanice s rozvodnou viditelné na fotografiích nejsou předmětem prodeje.

Nemovitost nabízí

GENERA s.r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist