4 197 aktuálních nabídek
od 309 realitních kanceláří a soukromníků
GENERA s.r.o. nabízí

Prodej výrobního objektu 600 m²

Palackého, Lomnice nad Popelkou (okres Semily), Česko

10 900 000 Kč
cena k jednání

Základní údaje

Datum vložení 29. ledna 2024 ID nemovitosti N01024
Plocha celková 500 m² Plocha pozemku 530 m²
Užitná plocha 600 m² Plocha zastavěná 252 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Elektřina 230 V, 400 V
Kanalizace Veřejná kanalizace Zdroje vody Veřejný vodovod
Způsoby vytápění Ústřední - tuhá paliva Vlastnictví soukromé
Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Prodáme velmi pěkný samostatný podnikatelský objekt o zastavěné ploše 252 m2 a celkové podlahové ploše cca 500 m2, postavený a užívaný pro lehkou výrobu (truhlárna). Objekt je dnes plně vybavený truhlářskými stroji a technologiemi (v případě zájmu je možné stroje prodat s objektem). Objekt může ale sloužit i jiným účelům, např. k provozování služeb, jako obchod nebo v souladu s územním plánem po přestavbě i k bydlení či ubytovávání.

Objekt se nachází v ulici Palackého, ve vzdálenosti cca 400 m od Městského úřadu.

Objekt byl vystavěn zcela nově v roce 1996 na místě původní truhlárny; je třípodlažní (přízemí, 1. patro, podkroví), bez podsklepení.

V přízemí jsou výrobní prostory pro těžší stroje, sušárna dřeva, kotelna, briketovna, denní místnost/šatna, WC, umyvárna se sprchou, chodba, schodiště a výtahová šachta. V 1. patře jsou výrobní prostory, kanceláře, kuchyňka, 2 x WC, umyvárna, chodba. Celé podkroví je využíváno pro skladování. Světlá výška přízemí je 3,0 m, světlá výška 1. patra je 2,8 m a pochozí výška podkroví je cca 2,1 m.

Objekt má základové pasy betonové, zdivo z plných cihel, stropy ze ŽB panelů, podlahy betonové, krov z dřevěných trámů, střešní krytinou jsou střešní tašky. Uprostřed objektu je vystavěna výtahová šachta spojující všechny podlaží (bez instalovaného výtahu) a schodiště.

Vstup do přízemí je 2 x segmentovými vraty pro manipulaci se zbožím a materiálem, vstup pro zaměstnance a zákazníky je dvoukřídlými dveřmi.

Celková výměra areálových pozemků je 530 m2. Před objektem může parkovat cca 5 - 7 osobních vozů.

Inženýrské sítě: elektrická energie: ANO, 230/400 V, hlavní jistič 3 x 63 A; pitná voda: ANO, městský řad; kanalizace: ANO, městský řad; zemní plyn: v ulici; vytápění: ANO, ústřední, teplovodní, 2 x kotel na TP (dřevní odpad).

Objekt je ve velmi dobrém stavu a je ihned plně provozuschopný.

Nemovitost nabízí

GENERA s.r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist