4 197 aktuálních nabídek
od 309 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX Future nabízí

Prodej skladu 1782 m²

Nové Město nad Metují (okres Náchod), Česko

Základní údaje

Datum vložení 29. listopadu 2023 ID nemovitosti 378337
Plocha celková 1 782 m² Plocha pozemku 1 782 m²
Užitná plocha 1 782 m² Plocha zastavěná 585 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Dopravní spojení Silnice
Elektřina 230 V, 400 V Konstrukce Jiná
Parkování Parkoviště Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Společnost RE/MAX Future Vám nabízí k prodeji prostorný a dobře udržovaný komerční objekt typu sklad, výrobní prostor, ideální pro investici s vysokým potenciálem. Tato nemovitost se nachází v části obce Krčín, v obci Nové Město nad Metují, okres Náchod. Skladovací prostor o celkové užitné ploše 505m² je cihelný, střecha plechová a nabízí dostatečný prostor pro uskladnění zboží a materiálu. Dříve byl objekt využíván jako posklizňová linka. V územním plánu NMnM je pozemek veden jako SV - plachy smíšené obytné - venkovské.

Jedním z hlavních faktorů, je skvělé napojení na hlavní komunikaci silnici I. třídy 285 s napojením na Jaroměř a dále D11 , což zaručuje např. snadnou a rychlou dostupnost ke zboží a jeho distribuci. Díky výbornému spojení s hlavní silnicí je možné snadno a bezproblémově přepravovat zboží jak do města, tak i do okolních obcí a regionů.


Důležitým aspektem této nemovitosti je také její stav a kvalita. Objekt je dobrém stavu, což znamená minimální náklady na renovaci a udržování. To je další faktor, pro investory, kteří hledají nemovitosti s minimálními investičními náklady a rychlou návratností investice.

Celková plocha nemovitosti činí 1782m², což poskytuje dostatek prostoru pro další rozšíření nebo případný výrobní prostor. S výhledem na potenciál výrobního rozšíření a skladovacího prostoru je tato nemovitost skvělou investiční příležitostí pro všechny, kteří hledají stabilní a výnosnou investici v komerčním sektoru. Do konce února 2024 bude objekt celkově vyklizen od stávajících technologií. Dále se zde nabízí možnost pronájmu pozemku parc.č. 461/4 a 461/8, který přímo navazuje na prodávanou nemovitost.

Nemovitost je vybavena elektřinou 230 V a 380 V, což umožňuje využití pro různé druhy podnikání. Vzhledem k dostupnosti dopravy a přítomnosti hlavní silnice je zajištěna snadná a efektivní přeprava materiálu a zboží. Do objektu je možno zavést vodu, díky nedalekému hydrantu.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci s vámi a poskytnutí dalších informací o této investiční příležitosti.

Nemovitost nabízí

 Markéta Nebeská
Markéta Nebeská
Kontaktovat prodejce
RE/MAX Future
Reklama
TOPlist TOPlist