5 238 aktuálních nabídek
od 314 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX G8 Reality Praha nabízí

Prodej restaurace 326 m²

Okružní I, Jevíčko (okres Svitavy)

Cena na dotaz
včetně provize RK

Základní údaje

Datum vložení 9. září 2022 ID nemovitosti 348983
Plocha celková 1 466 m² Plocha pozemku 1 466 m²
Užitná plocha 326 m² Plocha zastavěná 1 466 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Elektřina 230 V, 400 V
Kanalizace Veřejná kanalizace Způsoby vytápění Ústřední - elektrické
Konstrukce Jiná Inženýrské sítě Telefon
Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji zavedený podnik Kavárna - Bar 2. Svět.

Prostor by v roce 2017 zrekonstruován, získal zcela nový design, energii a směr, jak zpříjemnit pobyt návštěvníkům z širokého okolí. Kdo znal toto místo dříve, bude udiven, jak byl prostor zmodernizován a změněn tak, aby se zde návštěvníci cítili opravu jako ve Druhém Světě. V rámci oprav a rekonstrukcí z původního podniku, je zde zcela nový rozvod elektřiny, osvětlení, vody, topení, výměna podlahových krytin, obnova zdí – sádrokartony, omítky, snížené stropy, okna, dveře, sociální zázemí, nové rozvody k výčepu, zrekonstruovaná zahrádka, nové vybavení kuchyně. Celkově je tím vytvořena pohodová a příjemná atmosféra. Do současného zrekonstruovaného prostoru se rodiče s dětmi i další návštěvníci ze širokého okolí velmi rádi vrací a tento areál si oblíbili.

Prostory se skládají ze vstupní haly, kde je kulečník, fotbálek, místo pro posezení a dětské hračky, které jsou dětem zdarma k dispozici, aby si zde rodiče mohli odpočinout.
Provozní prostory se skládají z - místnost A - hlavní bar s obsluhou, pohodlné sezení pro návštěvníky u běžných nebo barových stolků, jukebox,
místnost B - klidová zóna s gaučem, křesly a posezením u stolů, tlumené světlo, časopisy,
místnost C - malý sál s podiem s kobercem, profi ozvučení a osvětlení, dataprojektror, promítací plocha, mixážní pult audiosvětelné techniky.
Zázemí podniku tvoří malá, ale výkonná kuchyňka, sklad zboží s chladícím zařízením pro výčep a samostatná kancelář se sociálním zázemín pro zaměstnance.
K dispozici je venkovní zahrádka, zastřešená, osvětlená a ozvučená.
V minulosti zde bylo v létě v provozu i malé letní kino.

Celková využívaná plocha je 326 m2 a kapacita podniku je 80 sedících, v případě akcí spolu se stojícími návštěvníky je kapacita až 150 lidí. Při venkovních akcí je zde prostor pro několik set návštěvníků.

V Kavárna - Bar 2. Svět jsou zavedeny pravidelné, oblíbené a hojně navštěvované akce (např. Hospodský kvíz, nebo Suchi raut, tenisové turnaje, halové míčové turnaje, ...) nebo individuální jednorázové akce, jako večírky, svatby, srazy, narozeninové oslavy, koncerty, sezení, besedy, ... Provoz podniku je hojně užívaný i jednotlivými návštěvníky koupaliště Žlíbka, tenisových kurtů, venkovního hřiště, sportovní haly, dětského hřiště.

Předmětem prodeje není budova, ve které se kavárna nachází, ale jedná se o prodej 100% obchodního podílu společnosti, se kterým je spojeno právo nájmu prostoru, kde je podnik provozován, vybavení, dodavatelské vztahy a veškerá povolení a osvědčení k provozu. Nový provozovatel tak může ihned podnikat na 100% a vytěžit maximum potenciálu podniku, místo několika měsíčního boje s řemeslníky, drahým stavebním materiálem a úřady k zajištění veškerých povolení k zahájení provozu.
Vážní zájemci pro více informací volejte makléři nabídky. U této nabídky je k dispozici virtuální prohlídka nabízeního prostoru.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Okružní I, Jevíčko (okres Svitavy)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Zdeněk Podlezl
Zdeněk Podlezl
Kontaktovat prodejce
RE/MAX G8 Reality Praha
Reklama
TOPlist TOPlist